• Informacje na temat:

  gwiazda m jak milosc playboy

Artykuły na temat: gwiazda m jak milosc playboy
 • Ewa Farna rozbierze się dla „Playboya”?! Jest komentarz!

  Nie ma co ukrywać, gwiazda ma się czym pochwalić, a miłośników jej krągłych kształtów nie brakuje. Ale Ewa nic sobie nie robi ze wzdychających pod sceną panów, bo teraz skupiona jest tylko na tym(...) sesji dla "Playboya", odpowiedziała bardzo stanowczo, nie pozostawiając żadnych złudzeń. "Moje nagie ciało należy do mojego faceta. Jestem otwarta i dzielę się ze światem wszystkim: muzyką, myślami, ale...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  .... Wydawcy "Playboya" już zacierają ręce, bo niewykluczone, że numer magazynu z Anetą Zając na okładce może okazać się wielkim hitem i sprzedać w ogromnym nakładzie. Nie wiadomo, jakie honorarium serialowa(...)Nadchodzący 2015 rok będzie dla Anety Zając rokiem wielkich wyzwań. Aktorka, dzięki zwycięstwu w 1. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" uwierzyła w siebie i zrozumiała, że dziewczęca skromność...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  Co łączy Małgorzatę Pieńkowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Dąbrowską, Jakuba Świderskiego z Mateuszem Damięckim, Krzysztofem Wieszczkiem, Michałem Malinowskim i Mikołajem Roznerskim? Każdy z nich może zaliczyć mijający 2016 r. do udanych, przynajmniej pod kątem stanu konta w banku, bo ich udziałem stały się najgorętsze serialowe transfery roku!

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Justyna Żyła wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?! "Lubi tańczyć"

  On jest u szczytu formy, ona... u szczytu sławy. Piotr Żyła (31 l.) odnosi sportowe sukcesy. Tymczasem, jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", Justyna Żyła (30 l.) wystąpi w.... "Tańcu z Gwiazdami".

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Linda Evans: Co się stało ze słynną gwiazdą "Dynastii"?

  ...plakat wpatrywała się z uwielbieniem jako młoda dziewczyna. Poznanie go było jak spełnienie najskrytszych marzeń. Wzięli ślub, jednak ceną za wspólne życie była jej rezygnacja z kariery.  Derek nie chciał, żeby występowała w filmach, a gdy zaczęło mu brakować pieniędzy, sprzedał do "Playboya" nagie zdjęcia Lindy. Sesja z 1971 roku ukazała się ponownie w 1982 roku, gdy aktorka była już znana...

 • "M jak miłość"... od pierwszego wejrzenia

  Co za wydarzenia w serialu "M jak miłość"! Wkrótce Marcina (Mikołaj Roznerski) dosięgnie strzała Amora. Zupełnie niespodziewanie zakocha się od pierwszego wejrzenia w Eryce (Marta Juras), czyli siostrze Janki (Joanna Osyda).