• Informacje na temat:

  gwiazda mercedes

Artykuły na temat: gwiazda mercedes
 • Wstrząsające wyznanie Jessicki Mercedes! Krok od tragedii!

  Jessica Mercedes (25 l.) jest jedną z najbardziej znanych polskich influencerek. Blogerka prowadzi bardzo intensywny tryb życia i stara się angażować w różne modowe projekty. Jej ostatnia podróż do Paryża przerodziła się w koszmar! „Myślałam, że umrę” – wyznała Jessica.

 • Pięć minut z Britney Spears w Warszawie

  Britney Spears, długo oczekiwana gwiazda, po raz pierwszy odwiedziła Polskę. Z fanami spotkała się jednak tylko na... pięć minut. Tyle czasu wystarczyło, żeby wręczyła jej prezent Doda - magiczny kamień, bursztyn.

 • Gwiazda przyłapana

  ...głębi. Doskonale wpasowują się w ikoniczną sylwetkę Mercedesa CLS. Równie stylowe jest także wnętrze. Przyłapana przez paparazzi gwiazda szczodrze odsłania także wnętrze. A nie jest ono imponujące(...) , pazur, ot fantazja każdego faceta. Do tego te wypukłości powierzchni designu bocznego... aż prosi się, żeby je gładzić z zachwytem. Tak, to prawdziwa gwiazda. Świadoma swoich atutów, kochająca te...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Blogera Jessica Mercedes wraz z chłopakiem wypoczywa na Malediwach. To już jej kolejne wakacje, których zazdroszczą Jessi koleżanki z branży.

 • Kamińska odda mercedesa

  Julia Kamińska, która kilka dni temu wygrała w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę oraz mercedesa, powiedziała, że auto podaruje tacie, ponieważ nie posiada prawa jazdy.

 • Jessica Mercedes świętuje swoje urodziny z modnymi przyjaciółmi!

  Jessica Mercedes niebawem skończy 23 lata! Blogerka zaczęła już świętowanie ze swoimi najbliższymi, modnymi przyjaciółmi!

 • Greta Garbo: nie ma skandalu

  Greta Grabo, zagadkowa hollywoodzka gwiazda, dała prasie brukowej ostatni już powód do plotek . Pomimo spekulacji na temat listów pisanych przez szwedzką aktorkę do przyjaciółki Mercedes de Acosta, mających rzekomo świadczyć o tym, że była lesbijką, dokumenty ujawnione ostatnio przez muzeum w Filadelfii nie wskazują na tego rodzaju związek pomiędzy kobietami.

 • Jessica Mercedes pochwaliła się zdjęciami z Kylie Jenner i Ellie Goulding! Jest już gwiazdą?

  Jessica Mercedes (21 l.) spełniła swoje marzenia! Blogerka zrobiła sobie selfie z Kylie Jenner (18 l.) i Ellie Goulding (28 l.). Kto będzie następny?

 • Greta Garbo była szantażowana?

  Nieżyjąca hollywoodzka gwiazda filmowa Greta Garbo była szantażowana przez swoją byłą towarzyszkę życia, dramatopisarkę i reporterkę Mercedes de Acosta, która w latach 60. usiłowała wyłudzić od aktorki pieniądze, grożąc jej, że ujawni tajemnice ich miłosnego związku. Tak przynajmniej twierdzi w niedzielnym wydaniu brytyjska gazeta "Sunday Telegraph".

Zdjęcia na temat: gwiazda mercedes
Wideo na temat: gwiazda mercedes