• Informacje na temat:

  gwiazda reprezentacji portugalii

Artykuły na temat: gwiazda reprezentacji portugalii
 • Piosenkarka nie zostawia suchej nitki na grze polskiej reprezentacji. Jej zdaniem drużyna Nawałki grała ospale, mało energetycznie, do tego wykazała się wyjątkowo kiepską kondycją! "Od trzydziestej(...) szczęście, na to, że bramkarz obroni" - kończy zawiedziona. Z gwiazdą nie zgadzają się komentatorzy sportowi, podkreślając, że był to bardzo dobry mecz polskiej reprezentacji i osiągnęła ona historyczny...

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska jest wielką fanką... piłki nożnej!

  ...! - stwierdziła gwiazda "rodzinki.pl" i "Drugiej szansy", kiedy w końcu wszyscy mogliśmy już odetchnąć z ulgą i cieszyć się z awansu naszej reprezentacji do ćwierćfinału Euro 2016. Małgorzata(...)Małgorzata Kożuchowska z całych sił kibicuje polskiej reprezentacji, która w sobotę wywalczyła sobie awans do ćwierćfinałowej rundy Mistrzostw Europy. Aktorka mocno ściska kciuki za Biało-Czerwonych...

 • Komu kibicuje Żmuda Trzebiatowska?

  Kibice szykują się już do meczu towarzyskiego Polska - Portugalia, który ma być sportową inauguracją Stadionu Narodowego w Warszawie. Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, choć sercem jest z drużyną narodową, nie ukrywa, że kibicuje również Portugalii.

 • Siostra Ronaldo gwiazdą show

  Katia Aveiro, młodsza siostra Cristiano Ronaldo, doścignęła w ostatnich tygodniach swojego brata pod względem popularności. Piosenkarka jest uczestniczką reality show.

 • Słynni piłkarze założą zespół?

  Skrzydłowy Manchesteru United Christiano Ronaldo planuje stworzyć grupę muzyczną wraz z innymi gwiazdami piłki nożnej: Ronaldinho i Ronaldo.

 • Polacy czarnym koniem Euro?

  Piosenkarka Małgorzata Ostrowska o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

 • Edyta Górniak na Mundialu

  Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, otrzymała propozycję zaśpiewania naszego narodowego hymnu przed meczem Polska-Korea w ramach mistrzostw świata w piłce nożnej, które już za niecały miesiąc rozpoczną się w Korei i Japonii.

 • Na co komu piłkarskie piosenki?

  Oficjalną piosenką tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej jest... Stop! Zastanów się. To pytanie należy do podchwytliwych. Jeśli nie wiesz, skorzystaj z koła ratunkowego. Na przykład z tego tekstu.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.