• Informacje na temat:

  gwiazda słoneczny patrol

Artykuły na temat: gwiazda słoneczny patrol
 • "Słoneczny patrol": Plaża, seks i... kasowy hit!

  Trudno uwierzyć, że "Słoneczny patrol"ma już 30 lat!W 1989 r. na antenie NBC został wyemitowany pierwszy odcinek, m.in.z udziałem Davida Hasselhoffa, który był związany z serialem od początku(...) serial w historii.  "Słoneczny patrol" miał ponad miliard (!) fanów, którzy co tydzień z wypiekami na twarzy oczekiwali na kolejne przygody Mitcha Buchannona, C. J. Parker i Caroline Holden.  Islandzcy...

 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.

 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  Głośne romanse, pozwy sądowe, kuracje odwykowe i zakończone kariery. Gwiazdy „Słonecznego patrolu” przekonały się, że udział w światowym hicie telewizyjnym nie jest gwarancją cudownej karier y i życia.

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson obchodzi 48. urodziny!

  Pamela Anderson, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról filmowych, na stałe zapisała się w historii amerykańskiej telewizji. Odtwórczyni roli C.J. Parker w "Słonecznym patrolu" obchodzi dziś 48. urodziny.

 • David Hasselhoff zaprasza na sylwestra

  David Hasselhoff, amerykański aktor najbardziej znany z serialu "Słoneczny patrol", będzie gwiazdą tegorocznego sylwestra pod Bramą Brandenburską w Berlinie - podali organizatorzy tej największej w Niemczech imprezy pod gołym niebem.

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson wygrała z groźną chorobą!

  Po wielu latach walki z zapaleniem wątroby typu C Pamela Anderson ("Słoneczny patrol") jest zdrowa!

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Słoneczny patrol

  Podczas przyjęcia na luksusowym jachcie, urządzonego przez producenta filmowego, Mitch zapobiega katastrofie. Kiedy partner filmowej gwiazdy Dity łamie...

 • Carmen Electra znów na "patrolu"

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" - 40-letnia Carmen Electra - ponownie założyła ikoniczny strój kąpielowy, w którym 15 lat temu paradowała przed kamerą.

Zdjęcia na temat: gwiazda słoneczny patrol
Wideo na temat: gwiazda słoneczny patrol
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....

 • Tulisie. Przygoda w Słonecznej Krainie

  Krówka Mumu zafascynowana spotykanym w parku stadem białych owieczek-artystek, lekkomyślnie porzuca przyjaciół, aby zostać gwiazdą estrady. Jednak wkrótce Mumu zrozumie, że prawdziwa przyjaźń jest ważniejsza od pięknego wyglądu i sławy. Wesołe przygody rozmarzonej krówki Mumu i jej niezawodnych przyjaciół: bystrego misia Pysia, psotnej żyrafy Fafy, małoćwierkliwego ptaszka Ćwirka, dzielnego psa Pikusia i słodkiej świnki Chrumci to najbardziej kolorowy filmie wiosny, który zachwyci wszystkich...

Dyskusje na temat: gwiazda słoneczny patrol
 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Mówcie co chcecie ale to.jest gwiazda telewizyjna. Pamiętam fascynacje Nieustraszonym to jeszcze na vhs nagrywane było z kumplami spotykaliśmy się i oglądaliśmy , i czas spędzony przed tv oglądając Słoneczny patrol, najpierw to był fajny serial przygodowy a potem się dla aktorek oglądało. Ehhh lata 90 to były czasy niewiele trzeba było do szczęścia.

 • Re: "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  Łzawa opera mydlana z przepitego życia, a wszyscy maja mu współczuć pijakowi i egoiście. Jak to mówi aktor Michnikowski w swej roli: Ale się obśmiałem , aż mi się kapelusz stanął.... Wszyscy winni, życie, producenci , fanki tylko nie on -wielka mi tfuuuu "gwiazda". bulwaru ( a może burdelu?) Kelnerski playboy z plaży i taki jest do dziś -pusty, jak kieliszki , które znosił po klientach , jak

 • Re: Pamela Anderson („Słoneczny patrol”): "N...

  Jeśli chodzi o słowo "gwiazda" to Pamela nia jest, inni z przypadku... Zawsze jest sexowna, szykowna i apetyczna, mimo wieku- ciągle błyszczy.