• Informacje na temat:

  gwiazdor idola

Artykuły na temat: gwiazdor idola
 • 18-letni gwiazdor codziennie sypia z inną!

  ..." - twierdzi informator "Daily Star". Młody ogier najwyraźniej nie lubi się ograniczać. Jedna dziewczyna w ciągu dnia zaczęła mu najwyraźniej nie wystarczać. Chętnych nie brakuje, bo gwiazdor ma masę młodych fanek, które bezgranicznie ubóstwiają swojego idola. Zabawa z groupies trwa więc w najlepsze. Informator tabloidu donosi, że w pokojach hotelowych podczas trasy koncertowej zespołu dochodziło...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Donald Tusk jest fanem disco-polo? Gwiazdor "D-Bomb" opowiedział o zaskakującym spotkaniu!

  .... To bardzo fajny człowiek, ciepły, inteligentny" - opowiada gwiazdor w "Super Expressie". Wygląda na to, że Donald Tusk nie mógł przepuścić takiej okazji i zrobił sobie z Bartkiem zdjęcie. Padyasek...

 • Żona Żebrowskiego woli Goslinga!

  Michał Żebrowski powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • Przeprasza gwiazdora za kopniaka w twarz

  Wygląda na to, że Donnetii Rabb, jednej z fanek gwiazdora R&B, Ushera , może ujść na sucho głośny występek. Przed kilkoma dniami podczas koncertu kopnęła swego idola w twarz. Kobieta oficjalnie przeprosiła piosenkarza za ten nieszczęśliwy wypadek.

 • Recenzja Fall Out Boy "American Beauty/American Psycho": American psycho, american dream

  Nie chciałbym być dzisiaj w skórze gwiazdorów amerykańskiego rocka. Żeby przebić Fall Out Boy na playlistach radiowych, będą się musieli sporo natrudzić.

 • Gwiazdor pożycza ubrania od... córki

  Amerykańska gwiazda rocka a obecnie juror programu "American Idol" Steven Tyler lubi ubrania dla dziewczyn. Najciekawsze ciuszki muzyk wyciąga z szafy swojej córki.

 • Szczęśliwy człowiek Elton John. Relacja z koncertu w Krakowie

  "Kraków? Dobrze wymawiam? Nie? No dobra, zastrzelicie mnie później" - tymi słowami z polską publicznością przywitał się Elton John. 67-letni brytyjski gwiazdor w Kraków Arenie nie tylko kokietował, ale przede wszystkim przez 2,5 godziny pokazywał, jak to jest kochać swoją pracę.

 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Zenek Martyniuk (48 l.) przy wsparciu mediów narodowych kreowany jest na "kultową postać" i nowego idola Polaków - TVP Info porównała go ostatnio nawet do Ryszarda Riedla, lidera Dżemu. Gwiazdor disco polo jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że promuje swoją książkę autobiograficzną "Życie to są chwile". Córka Grażyny Szapołowskiej przymierza się z kolei do nakręcenia filmu o autorze hitu...

 • Justin Bieber stanie oko w oko z "lożą szyderców"

  Tym razem nie zrobią tego internauci. To stacja Comedy Central zapewni kolejną porcję ostrych żartów na temat wokalisty Justina Biebera.