• Informacje na temat:

  gwiazdy a narkotyki

Artykuły na temat: gwiazdy a narkotyki
 • Shaun Weiss: Upadek gwiazdy Disneya

  Shaun Weiss (41 l.) zdobył popularność, występując w serii "Potężne Kaczory", gdzie wcielał się w młodego hokeistę Grega Goldberga. Dziś jest wrakiem człowieka. Pokonały go narkotyki.

 • Anna Kendrick ("Tajemnice lasu", "Pitch Perfect", "Saga Zmierzch") została zatrzymana na lotnisku po tym, jak pies policyjny wyczuł przy niej narkotyki. Media szybko obiegła informacja, że aktorka miała w torebce kokainę.

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Te gwiazdy zmagają się z nałogiem, walczą oraz podnoszą się z dna...

 • Marek Bukowski niewinny. Ktoś podrzucił mu narkotyki!

  Marek Bukowski (45 l.) może odetchnąć z ulgą. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie posiadania przez niego 4 gramów marihuany.

 • Gojdź przeżywa śmierć przyjaciela na Facebooku! Przedawkował narkotyki!

  Najsłynniejszy "lekarz polskich celebrytek" sam pokochał ścianki na tyle, że niemal z nich nie schodzi. W mediach wywołał już kilka burz, bo Krzysiek lubi czasami opowiedzieć, które to gwiazdy(...) tragedii. Jego przyjaciel zmarł z przedawkowania!  "Wczoraj na domówce zmarł znajomy, lat 26. Przed nim było całe życie. Był duszą towarzystwa. Przedawkował... Ćpanie. Narkotyki wszędzie. W każdym klubie...

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • Anita Lipnicka wyjawiła prawdę o narkotykach! Szok!

  W ostatnich latach Anita Lipnicka (44 l.) sporo przeszła. Po rozstaniu z wieloletnim partnerem Johnem Porterem musiała udać się na terapię, by móc dalej funkcjonować. Teraz zdecydowała się wyjawić długo skrywaną tajemnicę związaną z… narkotykami!

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • "Druga szansa": Gwiazdy nowego serialu TVN wróciły na plan!

  Gwiazdy "Drugiej szansy" po krótkiej przerwie wróciły na plan nowego serialu TVN. - Pierwsze odcinki są już gotowe do emisji, rozpoczynamy zdjęcia do kolejnych - zdradza nam producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

Zdjęcia na temat: gwiazdy a narkotyki
Wideo na temat: gwiazdy a narkotyki
 • Te gwiazdy były uzależnione od narkotyków

  Ile są w stanie poświęcić w imię uniesienia i pozbycia się stresu? Jak się okazuje dużo. Jedni stracili życie, inni wolność...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • W niewoli nałogu. Zobacz, które gwiazdy lubią sobie zapalić

  Papierosy, alkohol i narkotyki cieszą się dużą popularnością wśród gwiazd show-biznesu. Używki często pomagają im uwolnić się od stresu, ale konsekwencje hulaszczego trybu życia przeważnie wychodzą po latach. Zobacz, komu nie udało się powstrzymać przed tytoniowym nałogiem.

 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

Dyskusje na temat: gwiazdy a narkotyki