• Informacje na temat:

  gwiazdy a wegetarianizm

Artykuły na temat: gwiazdy a wegetarianizm
 • Paulina Sykut namawia męża do przejścia na wegetarianizm!

  ...zdrowie robi więc wszystko, co może, by nakłonić go do rezygnacji z mięsa. "Dbam o to, żeby Piotr zrezygnował z mięsa" - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy". "Chcę, żeby mój ukochany był zdrowy" - dodaje. Mąż prezenterki, który może poszczycić się umięśnioną sylwetką, wciąż nie jest jednak przekonany do wegetarianizmu. Choć chwali sobie warzywne zupy swojej żony, to póki co nie...

 • Zostanie najseksowniejszym wegetarianinem?

  Gary Barlow z Take That ma szansę zostać uznanym najseksowniejszym wegetarianinem.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Olga Frycz przeszła na wegetarianizm

  Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia - przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne. Ostatnio także Olga Frycz, czyli Marysia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem".

 • Whitney Houston w Izraelu

  Whitney Houston wyjechała do Izraela, aby tam szukać inspiracji do nagrania bożonarodzeniowego albumu. Od niedzieli, 25 maja, wokalistka, razem ze swym mężem i córką, mieszka w komunie Czarnych Hebrajczyków.

 • Gwyneth Paltrow zmuszała męża do wegetarianizmu!?

  Chris Martin (37 l.) wyznał, że od niedawna znów je mięso. Był wegetarianinem tylko ze względu na Gwyneth Paltrow (41 l.)?

 • Prawda o 13. Przystanku Woodstock

  Przystanek Woodstock - jeden z największych otwartych festiwali w Europie - przyciąga co roku dziesiątki tysięcy widzów, nie tylko z Polski. Tu zdarzyć się może wszystko, bo wszystko tu jest dozwolone!

 • "M jak miłość": Sekretne diety gwiazd

  ...ćwiczy cztery razy w tygodniu. Podstawę menu gwiazdy stanowią: brązowy ryż, jogurt naturalny, surowe warzywa, rośliny strączkowe (m.in. ciecierzyca, fasola, soczewica), pełnoziarniste pieczywo(...) stosowana w nadmiarze, zatrzymuje wodę w organizmie. Każdego dnia wypija 3 litry wody i soków. Magdalena Różczka Jak twierdzi, swoją przygodę z częściowym wegetarianizmem zaczęła właściwie przez...

 • Bryan Adams ma wyrzuty sumienia

  Bryan Adams, kanadyjski muzyk i wokalista, czuje wyrzuty sumienia, kiedy pomyśli sobie o swych młodzieńczych latach. Nie chodzi jednak o żadne szaleństwa młodości, ale o fakt, że jadł wtedy mięso.

 • Gwiazdy na rzecz... zwierząt!

  Gwiazdy kochają zwierzęta i bardzo chętnie włączają się do wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych, których celem jest pomoc w walce o ochronę praw czworonogów! W czwartek znane z seriali aktorki wzięły udział w charytatywnym pokazie mody i aukcji sukien, z której dochód przeznaczono na rzecz podopiecznych Fundacji Viva! Akcja dla zwierząt.

 • Przyćmione libido Edwarda Cullena

  Saga "Zmierzch": Zaćmienie ("The Twilight Saga: Eclipse"), reż. David Slade, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 30 czerwca 2010 roku.

Wideo na temat: gwiazdy a wegetarianizm