• Informacje na temat:

  gwiazdy babcie

Artykuły na temat: gwiazdy babcie
 • Dorota Zawadzka została babcią!

  Dorota Zawadzka (55 l.) pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie.

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Kirstie Alley została babcią!

  Kirstie Alley (65 l.) w końcu doczekała się wnuka!

 • Liv Tyler uczy dobrych manier

  Mało kto wie, że babcią Liv Tyler, amerykańskiej gwiazdy kina, jest światowej sławy ekspertka do spraw etykiety, Dorothea Johnson. Niebawem w Polsce ukaże się poradnik ich autorstwa "Współczesne maniery. Czyli jak się zachowywać w drodze na szczyt".

 • Małgorzata Pieczyńska: Powoli dojrzałam do roli babci

  Aktorka żartuje, że ma już 89 wnuków, ale żadnego własnego. To dzieci z sierocińca w Salwadorze, którymi opiekuje się jej jedyny syn...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • "M jak miłość": Uwielbiana babcia

  Zawsze uśmiechnięta, i zadbana. W tym roku Teresa Lipowska obchodzi 80. urodziny i świętuje 60-lecie pracy zawodowej.

 • Magdalena Popławska: Jestem niewierząca

  Magdalena Popławska w święta będzie jeść... jarskie gołąbki. "Babcia długo nie mogła zaakceptować mojego niejedzenia mięsa, ale w końcu zrozumiała, że nie wygra" - wyznała aktorka. "Generalnie z tradycjami często mam problem" - dodała.

 • Natalia Kukulska: rolę babci przejęła teściowa

  Gdy odeszła babcia Natalii Kukulskiej (40 l.), rolę seniorki przejęła teściowa.

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

Zdjęcia na temat: gwiazdy babcie
Wideo na temat: gwiazdy babcie
 • Węgrowska zachwycona prezentem od ojca jej córki!

  17 maja Iwona Węgrowska obchodziła 36. urodziny. Z tej okazji Maciej Marcjanik, narzeczony gwiazdy, zrobił jej wyjątkową niespodziankę: w ramach prezentu podarował jej wyjazd na jedną z greckich wysp. "To była ogromna niespodzianka, dowiedziałam się dzień przed wylotem, trzymał to bardzo długo w tajemnicy. Dzień przed wylotem powiedział: „Spakuj tylko to i to” – mówi Iwona Węgrowska agencji

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Babcia Gandzia

  Paulette od śmierci męża mieszka samotnie na przedmieściach Paryża. Cukiernię, którą dawniej prowadziła, przerobiono na japońską restaurację, a ona sama nie jest w stanie utrzymać się z głodowej emerytury. Bohaterce, granej przez Bernadette Lafont (dawna muza François Truffaut), daleko jednak do typowej, uroczej staruszki. Pełno w niej jadu i niechęci do imigrantów. Jest skłócona z własną córką, która poślubiła czarnoskórego policjanta a wnuk z tego związku to jej powód do wstydu. Nic nie...

Dyskusje na temat: gwiazdy babcie
 • Re: Gwiazdy nad rozlewiskiem

  kur ski jak makaron - lubi babcie...

 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  to kobiety w porównaniu 40l to jak babcie przynajmniej 90% kobiety szybciej się starzeją.

 • Re: Gwiazdy odpoczywają, uwodzą i promują się!

  I ta babcie z reklamy też napewno

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  no kobitka była piękna - ale w 1981 roku. Teraz normalna starsza pani... no nie " obruszajcie" się tak... To już historia... można ocenić ale po co tyle emocji ? i jadu ? W filmach muszą także być starsze aktorki . Bo kto zagra babcie? starą jędzę ? sąsiadkę z przeciwka? Cudne młódeczki ??

 • Re: Gwiazdy "M jak miłość" nago na Instagramie!

  Ale co tak mało ? Rozbierzcie jeszcze swoje dzieci, i babcie i dziadków. Niech też nie wstydzą się swego ciała i przełamują stereotypy. Aha i koniecznie niech łamią tabu.

 • Re: Telekamery 2017: Gwiazdy o losach swoich postaci.

  No tak tylko w Polsce można kręcić przez tyle lat serial ten sam, Tylko chyba babcie stare oglądają te seriale. A ten klan też jeszcze kręcą .

 • Re: Nieznane rodzeństwo znanych gwiazd

  Które to "gwiazdy" ? Najpierw trzeba umieć grać, tańczyć śpiewać na najwyższym poziomie, przekraczającym możliwości percepcyjne .... oglądaczy telewizyjnych. Dla nich każdy, kogo pokażą w telewizorze to "gwiazda". Potem jednej od drugiej "gwiazdy" nie odróżniacie bo widzicie same gwiazdy ... :) Kiedyś mówiło się, że w tym filmie występuje plejada gwiazd. Blondynka z foto to gwiazda ? A kto ją zna

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  te świeta i u mnie będa cudowne, mamy miesięczną corcię i tez rodzina zjawia sie u nas, ale ja nic nie przygotowuję, od tego sa Babcie. Szczęścia i miłości a wszystko bedzie dobrze!

 • Re: "M jak miłość": Smutny powrót?

  Witam. Kto ogląda takie badziewia chyba babcie z nudów. A o aktorach z tego z tego niby filmu piszą że to są gwiazdy ludzie opanujcie się Braun bierze pensje wyższe od Prezydenta dlatego walczy o utrzymanie TV publicznej , bo kto zatrudni takiego starego trutnia jak wyleci z TVP. Pozdrawiam zdrowo myślących.