• Informacje na temat:

  gwiazdy bez retuszu

Artykuły na temat: gwiazdy bez retuszu
 • Anna Wendzikowska na niekończących się wakacjach! Te zdjęcia są bez retuszu?

  Patrząc na profil Anny Wendzikowskiej (36 l.) w mediach społecznościowych, można odnieść wrażenie, że prezenterka przebywa na wiecznym urlopie. Tym razem wybrała się do Wietnamu.

 • Bez retuszu i grama lukru

  Od listopada Joanna Racewicz prowadzi program "Reporter polski", ukazujący problemy Polaków.

 • Marta Wierzbicka o nowej sesji w bieliźnie: "Retusz jest nikły"

  ...modelki to, zdaniem gwiazdy, naturalna rzecz. Wierzbicka zapewnia, że jej ciało i twarz nie zostały mocno zmienione, a efekt sesji zaskoczył ją samą. - Ciało zostało wygładzone, a ja osobiście w ogóle(...) u mnie na Instagram i ludzie mówią: "Boże, czy to jesteś Ty, czy nie Ty?" Bo ja na ogół w ogóle chodzę bez makijażu, więc ludzie nie są do tego przyzwyczajeni. Widzą to tak jak chcą, będą mówić, że...

 • Artur Barciś jakiego nie znamy

  Wszyscy wielbiciele talentu i barwnej osobowości Artura Barcisia, bohatera seriali "Miodowe lata" czy "Doręczyciel", będą mogli zgłębić tajniki jego życia, nie tylko zawodowego, ale także i prywatnego. Otóż, uwielbiany przez widzów aktor wydał książkę.

 • Katarzyna Bosacka pokazała się bez makijażu! Jest nie do poznania!

  ....  Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, do którego pozuje bez grama makijażu. Kasia pozwoliła sobie również na kilka słów komentarza:  "Wolna Kucharka, czyli ja. Wypuszczona z piekarnika. Bez retuszu, bez makijażu, bez ściemy! Nareszcie, o 23.00 można odetchnąć".  Widząc zainteresowanie, jakie wzbudziła fotka, Bosacka postanowiła wypowiedzieć się na temat...

 • 62-letnia Jane Seymour w bikini

  62-letnia Jane Seymour wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej na plaży przed swym domem w Malibu. Byłą dziewczynę Bonda w stroju bikini fotografował... syn aktorki - Sean Flynn.

 • Kilka tygodni temu pokazywaliśmy wam zdjęcia modelki plus size Ashley Graham bez retuszu. Dzisiaj możecie zobaczyć jej najnowszą sesję wykonaną na zlecenie producenta bielizny po obróbce graficznej! 28-latka pozuje na stacji metra w samym staniku i majtkach. Graficy sprawili, że modelka wygląda bardzo kobieco, pozbyli się także jej znaku rozpoznawczego - wszechobecnego cellulitu!

 • Wiosna w TVP2? Seriale i "Bitwa na głosy"

  Wiosenna ramówka telewizyjnej Dwójki zapowiada się gwiazdorsko. Na małym ekranie zobaczymy niebawem m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis.

 • Joanna Liszowska poucza na Instagramie: "Nie musisz być doskonałą, by być szczęśliwą"

  ...stylizowane na okładki czasopisma "Boginie", na których w plażowym anturażu pozuje z przyjaciółkami, by pokazać, że tak wygląda ciało kobiety bez popularnego w prasie retuszu.  Sporo koleżanek z show...

 • Drugie życie "Stawki większej niż życie"

  Telewizja Polska podjęła się rekonstrukcji polskich filmów archiwalnych zapisanych na taśmie celuloidowej. Dzięki temu przywracane są ich walory częściowo zatarte intensywną wieloletnią eksploatacją, poprawiana jest jakość obrazu i dźwięku. Filmy otrzymują "drugie życie", dzięki czemu zachowają się w lepszym stanie technicznym dla przyszłych pokoleń widzów.

Dyskusje na temat: gwiazdy bez retuszu
 • Re: "W rytmie serca": Gwiazdy seriali definiują miłość

  Żart i to niewybredny . Kożuchowska starzeje się szybciej ni jej metryka. Jej obrobione zdjęcia przedstawiają zupełnie inną osobę , niż jest w istocie. Nawet te , które wrzuca do sieci , niby bez retuszu, są prześwietlone i sfałszowane. Starzeje się , a prawdziwą tego oznaką jest fakt, że sama nie chce się przyznać przed sobą , że młodośc to ma już dawno za sobą. Myślę , że takie kobiety muszą