• Informacje na temat:

  gwiazdy bitwy na głosy 2

Artykuły na temat: gwiazdy bitwy na głosy 2
 • Zielińska w "Bitwie na głosy"

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", odchodzi z programu "Kocham Cię Polsko". Już od września zasiądzie w jury "Bitwy na głosy"!

 • Natasza Urbańska przełamała klątwę

  Natasza Urbańska już nie jest "wiecznie drugą" programów telewizyjnych. Co to oznacza dla kariery wokalistki?

 • W szpitalu jak w operze!

  W 512. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi Alicja Węgorzewska - słynna mezzosopranistka i jurorka "Bitwy na głosy". Artystka zagra niemal samą siebie: diwę z opery - Zdzisławę - ekscentryczną i barwną jak rajski ptak.

 • Kogo zapamiętamy z "Bitwy na głosy"?

  Odpowiedź na tytułowe pytanie jest prosta - przede wszystkim gwiazdy-nauczycieli, jurorów i na końcu być może kilku wybijających się uczestników, którym udało się przebić przez anonimową masę chóru.

 • Górniak i Panasewicz zarobią po 300 tys.

  No i wyjaśniło się. Edyta Górniak (40 l.) i Janusz Panasewicz (56 l.) to nowi jurorzy "Bitwy na głosy".

 • "Bitwa na głosy": Gwiazdy komentują swoje występy

  Michał Wiśniewski, choć odpadł z "Bitwy na głosy", nie ma zamiaru rozstawać się ze swoim zespołem. Zobaczcie, co jeszcze powiedziały nam gwiazdy programu po sobotnich występach!

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska to... rekordzistka! W jakiej dziedzinie?

  ...(zasiadała w jury 3. edycji "Bitwy na głosy") oraz gospodyni teleturnieju "Kocham Cię, Polsko!". Wystąpiła również w... "Szansie na sukces" (w jednym z odcinków specjalnych programu Elżbiety(...) w 2. edycji "Jak oni śpiewają?" (zajęła 8. miejsce), rok później podjęła próbę opanowania trudnej sztuki jazdy figurowej na lodzie i stanęła na podium 3. edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie" (3. miejsce...

 • Znamy jurorów drugiej edycji "Bitwy na głosy"!

  Alicja Węgorzewska, Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski oceniać będą występy wokalnych zespołów w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy".

 • "Kazała trzymać się Józkowi z daleka"

  ...zaprosiła Pawła na casting, by sprawdzić jego umiejętności wokalne. Nie ukrywała, że się znają. Powstał o tym nawet krótki program "Kulisy Bitwy na głosy" - mówi nam osoba z produkcji show. Nie jest(...) pomocy Janusza. Zobacz kulisy "Bitwy na głosy"!

 • "Bitwa na głosy": Wszystko już wiadomo?

  Halina Mlynkova powalczy o piąte z rzędu (!) zwycięstwo w kolejnym odcinku "Bitwy na głosy".

Wideo na temat: gwiazdy bitwy na głosy 2
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...