• Informacje na temat:

  gwiazdy blog

Artykuły na temat: gwiazdy blog
 • Gwiazdy mają smykałkę do interesów!

  ...stylizacje, akcesoria i jest autorką bloga. Na jej stronie znajdziemy rzeczy artystów i rzemieślników, które spodobały się słynącej z dobrego gustu Lively. Aktorka nie boi się krytyki. - Napisano już(...) doświadczenia przekuwa w pomysły na biznes. Aktorka jest jedną z pierwszych blogerek w show-biznesie i od siedmiu lat prowadzi Mamadu.pl. W tym roku zdecydowała się przekształcić blog w większy serwis...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Gwiazdy gotują i... dbają o linię!

  Uwielbiamy podglądać gwiazdy - ich smukłe sylwetki, promienne uśmiechy i to, jak oszukują upływający czas. Oczywiście, nie mamy na myśli korzystania ze skalpela.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Anna Mucha wybrała Blog Roku 2012

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", od pięciu lat prowadzi własnego bloga cieszącego się ogromnym powodzeniem i będącego skarbnicą wiedzy o aktorce, jej pracy i życiu. Nic dziwnego, że Ania wybrana została do jury konkursu Blog Roku 2012 i była gwiazdą gali, podczas której ogłoszono nazwiska zwycięzców.

 • Anna Wendzikowska odsłania kulisy Hollywood

  Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? Jak od kulis wygląda praca dziennikarza show-biznesowego? Odpowiedzi na te pytania przynosi książka Anny Wendzikowskiej.

 • Zmarła Jessica Falkholt, gwiazda serialu "Zatoka serc"

  .... Jessica Falkholt jest znana z  serialu "Zatoka serc" najdłużej emitowanej opery mydlanej w Australii (pierwszy odcinek wyemitowano w 1988 roku). https://t.co/406l1B3kp3 #blog pic.twitter.com...

 • Linkin Park wracają do Polski

  Amerykańska grupa rockowa będzie kolejną gwiazdą, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się 25 sierpnia.

 • Ruszył "Agent Gwiazdy". Alan Andersz najbardziej nielubianym uczestnikiem

  Za nami pierwszy odcinek programu "Agent Gwiazdy". W programie wzięło udział 14 celebrytów, w pierwszym odcinku odpadł Michał Będźmirowski. Najwięcej niechęci wzbudził jednak Alan Andersz.

 • Tom Odell na Open'er Festival 2015

  Do składu tegorocznej edycji gdyńskiego Open'era dołączył brytyjski wokalista Tom Odell.

Zdjęcia na temat: gwiazdy blog
Wideo na temat: gwiazdy blog
 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  . A gwiazdy to już tyle razy słyszały krytykę i olały. Każdy ma podejście, że news na jakimś tam portalu potrwa dwie godziny. Witkowski przez kilkanaście miesięcy kreował się na Miss Gizzy, autorkę bloga Fashion Patology. Na imprezach show-biznesowych pojawiał się w ekscentrycznych stylizacjach, szeroko komentowanych w mediach modowych. Dziś porzucił wprawdzie wcielenie "blogerki", nie