• Informacje na temat:

  gwiazdy daleko od noszy

Artykuły na temat: gwiazdy daleko od noszy
 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów „Daleko od noszy”! Twórca serialu – Krzysztof Jaroszyński – poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • "Daleko od noszy": Piotr Gąsowski wreszcie się ożeni?

  Piotr Gąsowski, czyli niezapomniany doktor Czesław Basen z "Daleko od noszy", bardzo poważnie myśli o zmianie stanu cywilnego! Do tego, by poślubił Annę Głogowską, z którą związany jest już od 10 lat, namawia go podobno córka...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  Doda w każdym odcinku! Niedawno informowaliśmy o powrocie "Daleko od noszy". Ekipa pracuje już nad nowymi odcinkami i kompletuje obsadę, w której znalazło się miejsce dla... Dody! Piosenkarka zagra(...)", Katarzynę Glinkę. Serial "Daleko od noszy" wraca na antenę Polsatu po siedmioletniej przerwie. Wystąpią w nim m.in. świetnie znani Paweł Wawrzecki (doktor Kidler), Hanna Śleszyńska (siostra Eugenia...

 • Agnieszka Włodarczyk w Alei Gwiazd!

  Agnieszka Włodarczyk pierwsze dni lipca spędzi w Międzyzdrojach. Organizatorzy tegorocznej edycji Festiwalu Gwiazd uznali bowiem, że powinna znaleźć się w gronie sław, które odcisną swe dłonie w Alei Gwiazd.

 • "Daleko od noszy": Doda w każdym odcinku!

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu „Daleko od noszy”. Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.

 • Zrobił sobie przerwę od aktorstwa!

  Od czasu zakończenia zdjęć do seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy" Paweł Wawrzecki bardzo rzadko pojawia się na ekranach. Aktor, który jeszcze niedawno grał w kilku produkcjach telewizyjnych jednocześnie, teraz - jak żartuje - odpoczywa od seriali!

 • "Daleko od noszy": Powrót po latach

  Pięć lat - dokładnie tyle czasu minęło, odkąd stacja Polsat wyemitowała ostatni odcinek "Daleko od noszy" (3.12). Od tamtej pory w mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o planowanej(...). Niecałe dwa lata po odejściu aktorki, w czerwcu tego roku twórcy "Daleko od noszy" poczuli się na siłach, by ponownie pomyśleć o kontynuacji serialu i zacząć przekuwać plany w czyny. I jak się...

 • Polsat i gwiazdy jesienią

  Takiego nagromadzenia gwiazd i osobistości telewizyjnych, jak na uroczystej prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat, dawno już nie widziano. Nowości stacji zaprezentował Zygmunt Solorz.

Zdjęcia na temat: gwiazdy daleko od noszy
Dyskusje na temat: gwiazdy daleko od noszy
 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  Faktycznie: Olga Bołądź, Janusz Chabior i Robert Rozmus czyli gwiazdy teatru, problem polega na tym, że po jednym spektaklu nie zostaje się gwiazdą. Podziwiam kunszt oraz gust autora artykułu.

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  Ha, ha, ha! Dalekie to od prawdy... To już jest jakaś plaga z tymi wielce uzdolnionymi dziećmi "gwiazd"! Prym wiodą Królikowscy z totalnie "uzdolnionym" Antkiem, no i ich córeczką - Julią w "Klanie", która chyba na planie tego serialu się urodziła... młody Pawlicki też uzdolniony po babci i wujku producencie, Olszańska też po rodzicach utalentowana, dalej wielka gwiazda Maciek Musiał absolutnie niczego nie zawdzięcza rodzicom aktorom, podobnie jak Olga Frycz, Zofia Zborowska, Maria Seweryn,...

 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  Proszę czytać ze zrozumieniem :) jeśli jesteś fanem tej " gwiazdy " pewnie widziałeś jej fotki z lizakiem- penisem w ustach , lub z gołym tyłkiem ?????? jeśli dla Ciebie to nie zachowanie i wygląd w stylu prostytutki , to jak to nazwiesz ????? wizerunek sceniczny???? ale może faktycznie nie wiem o czym mowie , bo nigdy nie zarabiałam na siebie d........ :)

 • Re: ​"Daleko od noszy": Pamiętacie tę piękną blondynkę? Co się stało z Magdą Mazur?

  Kiedy na nią patrzę to zaraz przypomina mi się "Słoneczny patrol" gdyby tam trafiła zakasowała by wszystkie gwiazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  jasne, że nie wszyscy, jeszcze Magdalena Schejbal po tatusiu i jej siostra Katarzyna, Grzegorz Daukszewicz też po tatusiu satyryku...Syn Ostałowskiej już w wieku 11 lat odkrył swój talent i gra w serialu, mama pewnie nie wiedziała, że dostał rolę ;-) itd... A starsze okolenie aktorów...ta sama bajka pełna samorodnych talentów...

 • Re: "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  13 Posterunek trzeba zaliczyć do najlepszych,polskich seriali komediowych.Dobry jest też ,,Daleko od noszy''.

 • Re: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  Rodzina zastępcza, daleko od noszy, Graczykowie, Buła i spóła, Synowie to są jedyne seriale kulturalne a śmieszne. nie cierpię Swiat według kiepskich bo tam mówią tylko "dupa" oraz "kurde" Brutter i Jaroszyński to naprawdę artyści