• Informacje na temat:

  gwiazdy dobroczynności

Artykuły na temat: gwiazdy dobroczynności
 • Dereszowska Gwiazdą Dobroczynności

  Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe" i Sandra Matuszewska z "M jak miłość", zdobyła w sobotę tytuł "Gwiazdy Dobroczynności". Aktorkę nagrodzono za działalność charytatywną i wspieranie kampanii społecznych!

 • Andrzej Piaseczny uczy się migowego

  Popularny wokalista Andrzej Piaseczny przyznał, że stara się opanować podstawy języka migowego.

 • "Lekarze": Magdalena Różczka po raz trzeci Gwiazdą Dobroczynności

  Podczas V Balu Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" uhonorowano znane osoby angażujące się w pomoc innym. Trzeci rok z rzędu wśród nagrodzonych znalazła się Magdalena Różczka, czyli Alicja Keller z "Lekarzy". Uroczystość odbyła się w warszawskim Hotelu Victoria.

 • Agnieszka Cegielska: Niepoprawna optymistka

  Widzowie ją uwielbiają - za ciepły uśmiech i dobre serce. Agnieszka Cegielska opowiada, co jest dla niej prawdziwym sensem życia i co sprawia, że nigdy nie narzeka.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • Magdalena Różczka Gwiazdą Dobroczynności

  Podczas V Balu Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności" uhonorowano znane osoby angażujące się w pomoc innym. Trzeci rok z rzędu wśród nagrodzonych znalazła się Magdalena Różczka. Uroczystość odbyła się w warszawskim Hotelu Victoria.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", od kilku dni cieszy się zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Otrzymała go za wspieranie mnóstwa akcji, kampanii i inicjatyw charytatywnych.

 • Kożuchowska Wolontariuszem Roku!

  Już drugi raz w tym miesiącu Małgorzata Kożuchowska została nagrodzona za swoją działalność charytatywną. Niedawno swoją nagrodę przyznała aktorce Fundacja im. Św. Brata Alberta. Teraz została ona Gwiazdą Dobroczynności w konkursie organizowanym przez tygodnik "Newsweek" i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 • Mateusz Damięcki o trzech najważniejszych kobietach swojego życia!

  Mateusz Damięcki (35 l.) niedawno został nagrodzony Gwiazdą Dobroczynności. Nagrodę zadedykował wyjątkowym kobietom, które odgrywają w jego życiu znaczącą rolę.

 • Edward Miszczak w "Czasie honoru"

  Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zagrał we flagowym serialu TVP2 "Czas honoru- Powstanie", który będzie można oglądać już we wrześniu. Jego rola to epizod lekarza w powstańczym szpitalu.

Zdjęcia na temat: gwiazdy dobroczynności
Wideo na temat: gwiazdy dobroczynności
 • "Barwy szczęścia": Natalia Zambrzycka pomaga

  Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” po raz pierwszy weźmie udział w maratonie. Liczy na wyrozumiałość widzów i ma nadzieję na sprawdzenie własnych możliwości. Na uczestnictwo w biegu charytatywnym zdecydowała się, ponieważ możliwość wspierania potrzebujących jest dla niej bardzo ważna. Do dobroczynności zachęca też innych, przekonując, że pomaganie wpływa oczyszczająco na psychikę. Natalia

Dyskusje na temat: gwiazdy dobroczynności
 • Re: Toksyczni rodzice

  opisać nie potrafi. Do tego co napisałeś, mogę jeszcze dodać od siebie jedno, skrajny egoizm, a wręcz hedonizm współczesnego świata, promowanie przez media/środowiska opiniotwórcze, gwiazdy etc. postaw egoistycznych, nawet pod płaszczykiem dobroczynności, nakręcanie do posiadania, wydawania, bywania. We współczesnym świecie promuje się postawę "JA!" JA jestem najważniejszy, JA robię coś dla siebie

 • Oprócz Anny Dereszowskiej na Balu...

  jakie gwiazdy dobroczynności co te "gwiazdy takiego wielkiego zrobiły -czyżby za wysokie mniemanie o sobie raczej powinno być dobroczynny bal gwiazd