• Informacje na temat:

  gwiazdy dynastii

Artykuły na temat: gwiazdy dynastii
 • "Dynastia": Święta na odwyku

  Pech nie opuszcza gwiazdy "Dynastii". Po tym, jak w październiku zakończyła 90-dniowy terapią uzależnień, wydawało się, że jej życie wraca do normy. Publicznie przyznała się do nałogów, które doprowadziły do jej upadku. Zaczęła nawet mówić, że odnalazła Boga i upragniony spokój. Niestety, jak się okazało, nie na długo. 20 listopada aktorka ponownie trafiła na leczenie zamknięte...

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • "Dynastia": Miłość odmładza Joan Collins

  Po wieloletniej nieobecności niezapomniana Alexis z "Dynastii" wróciła na polskie ekrany. Tym razem jednak w kolejnej odsłonie... "American Horror Story", gdzie gra rolę hollywoodzkiej matrony, Evie(...). Aarona Spellinga poznałam także na jednej z takich imprez. Gdyby nie ten przypadek, nie zagrałabym Alexis w "Dynastii" - wyznała z uśmiechem podczas innej rozmowy. A ten uśmiech nie znika...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Już nie taka grzeczna

  Uchodząca za królową komedii romantycznych Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem.

 • "Dynastia": Jak wyglądają obecnie gwiazdy serialu?

  Na taki moment widzowie "Dynastii" czekali długo. 27 stycznia w Los Angeles miało miejsce spotkanie gwiazd z fanami w ramach cyklu imprez "Hollywood Show".

 • W Krakowie rozpoczyna się 8. Festiwal Muzyki Filmowej

  Muzyka do kultowych gier wideo, filmów Wajdy, ekranizacji dzieł Szekspira i seriali rozbrzmiewać będzie podczas 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie - poinformowali w środę organizatorzy na konferencji inaugurującej jego tegoroczną edycję.

 • "Dynastia": Spotkanie po latach

  Przepych, bogactwo i ikona telewizyjnych femme fatale - Alexis. "Dynastia" to jeden z seriali, których legenda jest wieczna. A jak fenomen lat 80. wspominają jej gwiazdy?

 • Polska wersja "Dynastii"!

  30 czerwca ruszyły zdjęcia do polskiej wersji słynnego serialu "Dynastia". W produkcji wystąpią m.in. Jan Wieczorkowski oraz Anna Cieślak.

 • "Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

  Heather Locklear, kiedyś gwiazda „Dynastii”, należała do grona ulubienic małego ekranu. Niestety, dziś media piszą o niej jedynie w kontekście kolejnych skandali.

 • Gwiazda "Dynastii" bez kasy

  Joan Collins, którą pamiętamy z serial u "Dynastia", przyznaje, że chętnie przeszłaby już na emeryturę, ale nie może sobie na to pozwolić.

Zdjęcia na temat: gwiazdy dynastii
Wideo na temat: gwiazdy dynastii
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: gwiazdy dynastii
 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Pisząc o upadku "gwiazdy" proszę następnym razem wybrać jakąś porządną aktorkę, może nie gwiazdę, ale chociaż aktorkę przyzwoitą, a nie panią pasującą tylko i wyłącznie do najdenniejszego serialu wszech czasów - dynastii.

 • Re: Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  (( Youtube: Opowieści Topografa )) Kiedy z serialu zaczyna wiać nudą należy zastosować motyw znany z "Dynastii"- wprowadzić wątek UFO.

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  pamiętam jak w 1989 zapragnąłem żyć jak w "Dynastii" bo byłem fanem tego serialu, dzięki bogu nie udało się, za to dzięki prezesowi jest dobra zmiana

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Te kinofan i znawca tematu, Krystle, żonę Blake’a w Dynastii grała Linda Evans, a Stephanie w Powrót do Edenu Rebecca Gilling :) Coś Ci dzwoni, ale nie wiadomo gdzie :)

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Byłam głównie modelką. Bawiłam się! Nagle dostałam rolę w "Dynastii" i powiedziałam sobie: Możesz zrobić karierę! NO A DZIŚ JUŻ WIEMY U KOGO I NA JAKIEJ ZASADZIE TE KARIERY W HOLLYWOOD SIĘ ZACZYNAŁY. NIE DZIWIE SIE ZE DZIS Z NIEJ TO WRAK CZLOWIEKA.

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  Byłam głównie modelką. Bawiłam się! Nagle dostałam rolę w "Dynastii" i powiedziałam sobie: Możesz zrobić karierę! NO A DZIŚ JUŻ WIEMY U KOGO I NA JAKIEJ ZASADZIE TE KARIERY W HOLLYWOOD SIĘ ZACZYNAŁY. NIE DZIWIE SIE ZE DZIS Z NIEJ TO WRAK CZLOWIEKA. KAŻDA MUSIAŁA PRZEJŚC PRZEZ ATELLIER OBRZEZANEGO GURU.