• Informacje na temat:

  gwiazdy dynastii dzisiaj

Artykuły na temat: gwiazdy dynastii dzisiaj
 • ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  Była gwiazdą lat 80. i 90. Miała wszystko - urodę, talent, sławę i pieniądze. Dzisiaj trudno w niej rozpoznać piękność z "Dynastii". Heather Locklear od lat walczy z uzależnieniem i zaburzeniami psychicznymi. Niedawno sąd skierował ją na leczenie psychiatryczne. Aktorka może nawet trafić do więzienia.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  Znana z "Dynastii", legendarna Joan Collins twierdzi, że współczesne aktorki nie są ani w połowie tak piękne, jak gwiazdy kina "złotej ery Hollywood". Wyjątek stanowią jej zdaniem jedynie Cheryl Cole i Angelina Jolie.

 • Nie żyje gwiazda kultowej "Dynastii"!

  ...przepustką do sławy dla kilku innych mniej znanych aktorek. Jedną z nich była właśnie Kate O'Mara, która w taciemcu wcielała się w postać Casandry "Carries" Morell, siostrę Alexis Colby. Dzisiaj...

 • Gemma Arterton nową Alexis?

  Joan Collins, gwiazda serialowej "Dynastii", wyznała, że jej kandydatką do roli Alexis w kinowej wersji telewizyjnego przeboju jest wschodząca gwiazda brytyjskiego kina - Gemma Arterton.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...sytuacją. Aktorka nie skomentowała sprawy osobiście. Menadżerka gwiazdy zapewniła, że reprezentowana przez nią Anna Przybylska zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych. Dzisiaj już wiemy(...) drugorzędnego studia Educational Pictures. Obsadził ją w serii zatytułowanej "The Baby Burlesques". Mała artystka naśladowała w nich takie gwiazdy jak np. Marlena Dietrich. Następnie wystąpiła...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • "Nie ma dzisiaj zbyt wielu pięknych aktorek"

  Znana z serialu "Dynastia", Joan Collins , twierdzi, że współczesne gwiazdy nie są ani w połowie tak piękne jak gwiazdy kina złotej ery Hollywood. Poza jednym wyjątkiem - Cheryl Cole - która nie jest aktorką.

 • Dlaczego Chylińska się zmieniła?

  33-letnia Agnieszka Chylińska tłumaczy powód zmiany image'u.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  Znana z "Dynastii", legendarna Joan Collins twierdzi, że współczesne aktorki nie są ani w połowie tak piękne, jak gwiazdy kina "złotej ery Hollywood". Wyjątek stanowią jej zdaniem jedynie Cheryl Cole i Angelina Jolie.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program

  Koncert muzyki Alberto Iglesiasa - laureata najważniejszych nagród filmowych, kompozytora współpracującego od 18 lat z Pedro Almodóvarem - zainauguruje 26 września tegoroczną, 6. edycję Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.