• Informacje na temat:

  gwiazdy estrady lat 70

Artykuły na temat: gwiazdy estrady lat 70
 • ...2 plus 1 w latach 70. nie była wielka – była gigantyczna.  Nagrody na festiwalach w Opolu, Sopocie i Kołobrzegu, tytuły „Wokalistki Roku” i „Najpopularniejszego Zespołu”, albumy studyjne wydawane co dwa(...) ówczesny świat biznesu. Jednym słowem – celebryci PRL-u. Ale koleżanek z estrady, wokalistek nie było. „Elka była postrzegana w naszym show-biznesie jako osoba, która ma urodę, głos, muzykalność, i do...

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  "Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Urszula Sipińska apeluje do Polaków: Uruchomcie szare komórki, bo PiS zrobi wam mielonkę z mózgu

  Urszula Sipińska (70 l.) zniknęła z estrady na początku lat 90. i zajęła się projektowaniem wnętrz. Ostatnio, pod wpływem tego, co dzieje się z Polską za rządów Prawa i Sprawiedliwości, zabrała głos w mediach społecznościowych, apelując, by ludzie w końcu zaczęli myśleć.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przerwa w emisji

  Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą zawiedzeni. Okazuje się bowiem, że sport wygrał z rozrywką i przez dwa najbliższe tygodnie nowych odcinków popularnego show nie będzie.

 • Maria Koterbska nie poddaje się. Mimo choroby opiekuje się przykutym do łóżka mężem

  Los nie oszczędza Marii Koterbskiej (91 l.). Gwiazda polskiej estrady musi zmagać się nie tylko z własną chorobą, ale i problemami zdrowotnymi ukochanego męża.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Bohdan Łazuka: Kobietom niczego nie żałował

  Jest legendą sceny, estrady, kabaretu, wielkiego i małego ekranu. Mistrzem anegdoty o wielkim poczuciu humoru. Tylko rola męża Bohdanowi Łazuce (78 l.) nie zawsze wychodziła. Od spokojnego życia wolał życie cygańskie.

 • 70 lat Diany Ross

  Amerykańska wokalistka Diana Ross obchodzi w środę (26 marca) 70. urodziny. Mimo wieku, nie rezygnuje z występów na estradach całego świata. Przyznaje jednak, że teraz większą wagę przykłada do relacji z pięciorgiem swoich dzieci.

 • Wspaniałe wieści! Elżbieta Dmoch wychodzi na prostą! "Polepszyło się jej materialnie"

  W latach 70. była wielką gwiazdą polskiej piosenki. To właśnie dzięki pasji do muzyki odnalazła szczęście w miłości. Wraz z ukochanym Januszek Krukiem założyła zespół 2 plus 1.  Koncertowali na całym świecie i nic nie wskazywało na to, że wkrótce to wszystko obróci się w pył. Wokalistka przeszła załamanie nerwowe, kiedy rozpadło się jej małżeństwo z Januszem Krukiem - muzyk odszedł do innej...

 • Halina Kunicka kończy 75 lat

  W jej repertuarze są zarówno przeboje - np. "Niech no tylko zakwitną jabłonie", "To były piękne dni", "Orkiestry dęte" - jak i romanse, piosenki poetyckie. Nagrała kilkanaście płyt, koncertowała na całym świecie, ciągle występuje. Halina Kunicka kończy 75 lat.