• Informacje na temat:

  gwiazdy hollywood vanessa hudgens

Artykuły na temat: gwiazdy hollywood vanessa hudgens
 • Żylety Maczety

  Takiej kumulacji zabójczego piękna na ekranach kin jeszcze nie było! Sofía Vergara, Michelle Rodriguez, Alexa Vega, Amber Heard, Vanessa Hudgens, Jessica Alba i Lady Gaga łączą siły, strzelby i "biustomioty" w najnowszym filmie Roberta Rodrigueza. "Maczeta zabija".

 • Najbardziej zabójczy biust Hollywood

  Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! "Maczeta zabija", kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, humoru i gwiazd, a wśród nich znana z "Współczesnej rodziny" kolumbijska piękność Sofía Vergara, jako uzbrojona w szybkostrzelny "biustomiot" zabójczyni - Desdemona.

 • Pora na krwawe taco! Maczeta znów zabija

  Polski dystrybutor najnowszego filmu Roberta Rodrigueza "Maczeta zabija" zaprezentował teaserowy zwiastun obrazu, w którym zobaczymy plejadę gwiazd Hollywood.

 • Selena Gomez: Kopciuszek pokazuje pazurki

  Aktorka Selena Gomez, która największy rozgłos zyskała dzięki związkowi z gwiazdorem nastolatek Justinem Bieberem, pojawi się niebawem na ekranach polskich kin. Film "Spring Breakers", w którym gra młoda gwiazda, otrzymał nagrodę na festiwalu w Wenecji.

 • "Maczeta zabija": Kolos z Chile, bliźniaczki z Wenezueli

  Od piątku na ekranach kin można oglądać najnowszy obraz Roberta Rodrigueza - wystrzałowy hit "Maczeta zabija". Obsada filmu przyprawia o zawrót głowy. Poza grającymi pierwsze skrzypce Melem Gibsonem, Antonio Banderasem, Jessicą Albą, Amber Heard, Charlie Sheenem i Lady Gagą, błyszczy drugi plan, w którym zobaczymy: gwiazdy "Homeland" i "Synów Anarchii", disnejowską lolitkę, mistrza Tae Kwan Do

 • Charlie Sheen prezydentem USA

  Z przeciwnikami politycznymi dyskutuje przy pomocy karabinu M4, a jego łóżkowe ekscesy przyprawiają o rumieniec wstydu samą Monikę Lewinsky! Charlie Sheen, pierwszy skandalista Hollywood, powraca do kin jako najbardziej niegrzeczny i najmniej poprawny prezydent w historii USA.

 • Ostra babka w akcji

  Dystrybutor filmu "Maczeta zabija" w reżyserii Roberta Rodrigueza udostępnił polski klip z gwiazdą obrazu - Michelle Rodriguez .

 • Mel Gibson: Bondowski arcyłotr

  Danny "Maczeta" Trejo powraca z najtrudniejszą misją w karierze! W "Maczeta zabija", kontynuacji wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, na drodze meksykańskiego supertwardziela stanie prawdziwa legenda Hollywood - Mel Gibson. Czy "Waleczne serce" ma szanse w starciu z wąsatym specem od broni siecznej, którego ośmiela się nazwać... "kociakiem"? Przekonamy się 18 października, gdy Maczeta zacznie

 • Jednooka Michelle Rodriguez

  Michelle Rodriguez to kolejna gwiazda "Maczeta zabija", która pojawiła się na promującym film teaserowym plakacie.

 • Uzbrojone po zęby dziewczyny

  Zack Snyder przebojem wdarł się do Hollywood dzięki komiksowym produkcjom "300" oraz "Watchmen. Strażnicy". "Sucker Punch" to pierwszy w jego karierze film zrealizowany na podstawie własnego pomysłu, o którym sam twórca mówił, że jest spełnieniem jego filmowych marzeń. Zachwycająca wizualnie i trzymająca w napięciu superprodukcja już 9 września zadebiutuje na Blu-ray i DVD.