• Informacje na temat:

  gwiazdy i ich dzieciaki

Artykuły na temat: gwiazdy i ich dzieciaki
 • "Dziewczyna i chłopak": Kochanie, zgłosiłem dzieciaki

  Bliźnięta, Tosię i Tomka, którzy podczas wakacji zamieniają się rolami (siostra wciela się w brata, a brat w siostrę), zagrało rodzeństwo z Krakowa. Jak wspominają pracę na planie i co robią dziś dziecięce gwiazdy serialu?

 • Gwiazdy wspierają kampanię "Kocham. Nie biję"

  Omenaa Mensah, Magdalena Różczka i Marcin Perchuć zostali ambasadorami akcji "Kocham. Nie biję". Kampania ma na celu uświadomić konsekwencje stosowania kar cielesnych wobec dzieci. "Dzieci trzeba szanować, trzeba z nimi rozmawiać na równym poziomie" - zachęca Mensah.

 • Gwiazdy na wybiegu! Tak wspierały dzieciaki walczące z nowotworami...

  Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z "Plebanii", zostały modelkami! Razem z wieloma innymi gwiazdami pojawiły się na wybiegu w towarzystwie podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń. Pokaz "Endo" z ich udziałem był największą atrakcją tegorocznej edycji Warsaw...

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • Dziecięce gwiazdy kultowych seriali... Co u nich słychać?

  Kanał TVP Seriale przygotował nie lada gratkę dla swych widzów. 5 czerwca stacja wyemituje program "Idole twojego dzieciństwa", w którym udział wzięli odtwórcy głównych ról w kultowych serialach dla młodzieży takich jak "Szaleństwa Majki Skowron", "Dziewczyna i chłopak" czy "Rodzina Leśniewskich".

 • Gwiazdy pod choinkę: Pectus i Margaret odwiedzili fanów!

  Zobacz świąteczną niespodziankę, jaką zespół Pectus i wokalistka Margaret zgotowali swoim sympatykom. Akcję "Gwiazdy pod choinkę" przeprowadziło radio RMF FM.

 • Zygmunt Chajzer krytykuje gwiazdy za sprzedawanie prywatności!

  ...rozmów. Są prezenty, o których pan marzy w tym dniu? Nie mam takich marzeń. W dobie konsumpcjonizmu, postępujących technologii? Cieszą mnie codzienne rzeczy, a gadżeciarzem nie jestem. Mój syn(...). Poza tym jestem introwertykiem i peszy mnie afiszowanie się ze swoją prywatnością. Ma pan piękną żonę Dorotę i trójkę wspaniałych dzieci. Jest się czym chwalić. To są ich wybory. Moja żona nie lubi...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  Telewizja Polsat, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, może zaliczyć ten serial do sukcesów stacji. "Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane. Co dziś robią serialowe dzieciaki? Sprawdźcie!

 • "Violet" : Nie ma już nic, jesteśmy wolni

  Jessie jest świadkiem brutalnego morderstwa. Ginie jego kolega. W biały dzień, w centrum galerii handlowej. Wszyscy wszystko widzieli, nikt nic nie wie. Debiutujący w pełnym metrażu Bas Devos nie rości sobie praw do tej wiedzy. Za sprawą różnych filmowych technik pokazuje, jak rodzi się dystans i z czego wynika zaangażowanie.

Zdjęcia na temat: gwiazdy i ich dzieciaki
Wideo na temat: gwiazdy i ich dzieciaki
 • Patricia Kazadi: W duchu wciąż jestem dzieciakiem

  Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie – mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy „You Can Dance”, dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością. Patricia Kazadi od 2011 roku jest gospodynią

Dyskusje na temat: gwiazdy i ich dzieciaki
 • Re: "rodzinka.pl": Halina Skoczyńska nie żyje! Wspomnienie o aktorce

  Proszę,tylko nie gwiazdy. Jakie to gwiazdy! Karolak,kożuchowska i te dzieciaki. Szkoda kobiety,zmarła trudno. Każdego czeka to samo. Ale nie nazywajcie ich gwiazdami!

 • Re: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  A gdzie te małe dzieciaki Wojtuś (Michał Włodarczyk) i Dorotka (Wiktoria Gąsiewska)? Bardzo podobała mi się ich gra aktorska, zwłaszcza tej małej Wiktorii Gąsiewskiej z Jasminum i Katynia ;)

 • Blask małych gwiazd

  Co wy pieprzycie? Jakie gwiazdy? Nie robcie tym dzieciakom wody z mózgu bo potem może się to skończyć tragedią. Wtedy wina będzie po stronie właśnie takich plotkarskich portali i stron jak wy, ale cirpieć będą te dzieciaki i ich rodziny. Te dzieci będa na tyle "gwiazdami" na ile wy im pozwolicie nimi być więc dajcie spokój i nie przewracajcie im w głowie. Z doroslymi róbcie co chcecie bo oni