• Informacje na temat:

  gwiazdy i ich kopie

Artykuły na temat: gwiazdy i ich kopie
 • Joanna Liszowska zaskoczyła fanów zdjęciem córek! To małe kopie swojej mamy!

  Joanna Liszowska (39 l.) jest od 2009 roku szczęśliwą żoną, a potem w jej życiu pojawiły się dwie córeczki, ktore wywróciły jej świat do góry nogami. Aktorka bardzo chroni swoją prywatność, ale tym razem zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie swoich pociech.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  .... Obecnie dużo pracuję, co mnie bardzo cieszy. Wiem też, że równie sporo pracy przede mną, gdyż aktorstwo to ciągły proces doskonalenia siebie i swoich umiejętności. Kiedy uświadomiłeś sobie: "To jest(...) i budować swoją pozycję na podstawie nie wyglądu, a pracy i dorobku. I myślę, że każdy powinien nie tylko zadowalać się wygodami życia, ale mierzyć się z niewygodami - wyzwaniami. Mówiąc o tych drugich...

 • Tom DeLonge miał kontakt z kosmitami?

  Niespodziewane odejście z grupy Blink-182 nie jest jedynym dziwnym zachowaniem Toma DeLonge'a w ostatnim czasie. W wywiadzie dla Papermag, gitarzysta i wokalista stwierdził, że miał kontakt z kosmitami.

 • "Xena: wojownicza księżniczka": Historia, jakiej nie znacie

  ...15. rocznica emisji ostatniego odcinka hitowego serialu już za chwilę. Z tej okazji twórca produkcji Rob Tapert oraz jego gwiazdy – Lucy Lawless (Xena) i Renee O’Connor (Gabrielle) wspominają jego fenomen oraz ewolucję z ekranowej wojowniczki w ikonę feminizmu.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Monika Mariotti: Jej pilnie skrywany sekret wyszedł na jaw!

  ...z relacjami damsko-męskimi i otworzyć się na miłość" – zdradza „Na żywo” osoba z otoczenia gwiazdy.  Mająca włosko-polskie korzenie aktorka kilka miesięcy temu brała udział w programie „Dancing with the Stars...

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Kuba Wojewódzki upokorzył Rozenek! "Widzowie nie są idiotami"

  .... Showmanowi najwyraźniej obce jest stwierdzenie, że nie kopie się leżącego... "Stacja TVN zaprezentowała nową ramówkę. Wielką nieobecną była Małgorzata Rozenek, której z sympatii udzielę kilku rad...

 • Spec od typów spod ciemnej gwiazdy

  Grzeczni, dobrze ułożeni bohaterowie nie są dla mnie. Marzę o takich, którzy kosztowaliby mnie sporo skrajnych emocji - mówi Marcin Kwaśny, który tym razem gra "złego faceta" w serialu "Wiadomości z drugiej ręki".

Zdjęcia na temat: gwiazdy i ich kopie
Wideo na temat: gwiazdy i ich kopie
 • Maciej Musiał o spełnianiu marzeń i swojej premierze w Och-Teatrze

  Maciej Musiał (24 l.) wystąpił w Och-Teatrze w spektaklu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”. – Powrót do Warszawy właśnie z takim spektaklem to spełnienie jakiegoś marzenia – powiedział. Wspomina też czas, gdy zdecydował się na przeprowadzkę do Krakowa. Wiele osób, w tym rodzina, było mocno zaskoczonych jego decyzją. W rozmowie z Jastrzębską aktor tłumaczy, dlaczego ją podjął. Co jego zdaniem zdecydowało o tym, że znalazł się na liście 30. najbardziej wpływowych młodych gwiazd w Europie...