• Informacje na temat:

  gwiazdy i ich związki

Artykuły na temat: gwiazdy i ich związki
 • Artystyczne związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy!

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • "O mnie się nie martw": Toksyczne związki trzeba szybko kończyć...

  ...) wcale nie chciała porzucić jazzu dla lekkich i łatwych piosenek. Zrobiła to - jak wyzna Idze - by mieć pieniądze na zaspokajanie coraz to większych potrzeb i coraz to kosztowniejszych zachcianek mężczyzny, którego od lat utrzymuje. Do kancelarii Zarzycki&Kaszuba Lena trafi właśnie z powodu swego chłopaka. Mikołaj (Michał Kitliński) zjawi się u Marka zaraz po tym, jak pobije sprzedawcę, który...

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • Marcelina Zawadzka stała się obiektem żartów! Wszystko przez jej związki!

  Rozstanie z Mikołajem Roznerskim (34 l.) sprawiło, że modelka musiała odreagować na egzotycznych wakacjach. Potem dość szybko znalazła pocieszenie w ramionach brazylijskiego modela i mogłoby się wydawać, że wszystko jest na dobrej drodze. Niestety i ten związek nie przetrwał i najwidoczniej tego już było zbyt wiele dla Marceliny, która nawet nie potrafiła powstrzymać swoich łez w programie...

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • "Wspaniałe stulecie": Mehmet Kurtulus porzucił żonę i dwójkę dzieci dla gwiazdy

  ...z ukochaną jedynie w wolnych chwilach. - Związki na odległość nie są łatwe, ale znosimy to dość dobrze - zapewniał po 6 latach związku. Jednak 2 lata później nagle zrezygnował z pracy w serialu. - Mam(...) wielką próbę. Nie wiem, czy będziemy mieć jeszcze wspólne plany - oświadczyła Désirée mediom. Wkrótce ich miłość przeszła do historii... Mehmet został w Hollywood. W 2015 roku mogliśmy go zobaczyć...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Oni rozstali się w 2016 roku! Nie obyło się bez wielkich zaskoczeń!

  ...odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie dość! Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Nic więc dziwnego, że ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Recenzja L.U.C "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie": Do nieszczęśliwie zakochanych

  Przez 11 lat działalności L.U.C poruszał tematykę historii Polski, swojego życia we Wrocławiu, przywar społeczeństwa, jednak nigdy nie zdarzyło się, aby motywem przewodnim jego płyty była miłość. A gdy w końcu do tego doszło, Łukasz Rostkowski wcale nie zamierza jej idealizować.

Zdjęcia na temat: gwiazdy i ich związki
Wideo na temat: gwiazdy i ich związki
 • "M jak miłość": Znaleźli idealną...

  Czym jest idealna miłość? Czy istnieje idealny związek? Gwiazdy „M jak miłość” próbują odpowiedzieć na to pytanie. - Czy idealny mąż naprawdę istnieje? - zastanawia się Marcin Mroczek (Piotrek). - No pewnie, że istnieje… To jest ciężka praca każdego dnia, to jest moje gotowanie… - odpowiada Katarzyna Cichopek (Kinga). - To też moja praca, moje wychowywanie dzieci, moje poświęcenie. - Ale ja

 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!