• Informacje na temat:

  gwiazdy mówią

Artykuły na temat: gwiazdy mówią
 • Anna Dereszowska lansuje się w Wenecji! Udało się, bo wszyscy teraz mówią o jej stopie!

  Od kilku na czerwonym dywanie w Wenecji swoje wyszukane stylizacje prezentują największe gwiazdy kina. Ogrzać się w ich świetle postanowiło kilka naszych rodzimych gwiazdek. Do Wenecji na zaproszenie jednej z marek kosmetycznych poleciały Jessica Mercedes i Alicja Ruchała. Udało się dostać też Annie Dereszowskiej. Cóż, na zdjęcia w modowych magazynach raczej nie mają co liczyć, ale od czego są...

 • Gwiazdy filmu i muzyki wzywają do walki z ebolą

  Gwiazdy filmu i muzyki, a wśród nich Matt Damon, Bono i Vincent Cassel, wzywają w klipie wideo do podjęcia wspólnej walki z ebolą. W wydanym w środę komunikacie stanowiącym komentarz do klipu gwiazdy mówią, że Afryka potrzebuje pomocy całego świata.

 • Katie Holmes jest w ciąży? Te zdjęcia mówią wiele!

  Najnowsze zdjęcia Katie Holmes (39 l.) wywołały falę spekulacji na temat jej rzekomej ciąży!

 • "Avengers: Czas Ultrona": Zaczynamy od zera

  Najpotężniejsi superbohaterowie kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona" - sequelu jednej z najbardziej kasowych produkcji w historii. Co o obrazie mówią, grające w nim gwiazdy kina?

 • Telekamery 2017: Gwiazdy o losach swoich postaci.

  Gwiazdy podczas gali Telekamer zdradziły nam, co wydarzy się w wątkach ich bohaterów w najpopularniejszych polskich serialach.

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  - To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • „Barwy szczęścia”: Gawron nie nadaje się na gwiazdę?

  ...z prawdziwego zdarzenia, który obsługuje gwiazdy disco polo. Wysłałam mu twoją płytę i uprosiłam, żeby się z tobą spotkał - powie. Kilka minut później w "Feel Good" zjawi się pewny siebie mężczyzna - Bolek Strumiński. Żabcia przedstawi go Gawronowi jako agenta dwóch znanych zespołów. Okaże się, że Rysiek od dawna go podziwia... - Tyle o panu słyszałem. Mówią, że jest pan najlepszy w branży...

 • Agnieszka Kaczorowska: Pytają mnie, ile już zarobiłam...

  Przed nami wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie pozostały dwie pary, ale Kryształową Kulę i 100 tys. złotych zgarnie tylko jedna gwiazda - Tatiana Okupnik, lub Krzysztof Wieszczek. 50 tys. złotych otrzyma też tancerz lub tancerka zwycięskiej gwiazdy. Partnerująca Krzysztofowi - Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że udział w show traktuje w zupełnie innych kategoriach.

Zdjęcia na temat: gwiazdy mówią
Wideo na temat: gwiazdy mówią
 • Zagraniczne gwiazdy mówią po polsku

  Colin Farrell, Chris Hemsworth, Kim Cattrall, Robert Pattinson, Richie Sambora, Sarah Jessica Parker i Jim Carrey w rozmowie z Anną Wendzikowską.

 • "Barwy szczęścia": Niespodzianka dla widzów!

  emocji piosenkę: „Czas pojednań”. Zapraszamy do obejrzenia specjalnego, świątecznego teledysku, w którym występują największe gwiazdy serialu! - Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji(...) z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem” – mówią wspólnie wykonawcy. Stanisława Celińska zdradza dodatkowo, że śpiewając cały czas myślała o bohaterce, w którą wciela się w „Barwach szczęścia

 • Gwiazda serialu na czterech łapach

  Znalezienie czworonożnego odtwórcy tytułowej roli w serialu "Komisarz Alex" nie było łatwe - mówią Andrzej i Beata Krzemińscy, opiekunowie i treserzy owczarków niemieckich, które grają w produkcji.

Dyskusje na temat: gwiazdy mówią