• Informacje na temat:

  gwiazdy na deskorolkach

Artykuły na temat: gwiazdy na deskorolkach
 • Gwiazdy szaleją w górach

  Podczas ferii zimowych, kiedy cała Polska ciągnie w góry, na usta ciśnie się pytanie: wybrać deskę czy narty? O odpowiedź na nie poprosiliśmy gwiazdy polskich seriali.

 • Rockowe deskorolki

  Imponująca lista klasycznych rockowych przebojów trafiła na ścieżkę dźwiękową do filmu "Lords Of Dogtown". Obraz w reżyserii Catherine Hardwicke ("Trzynastka") opowiada o grupie surferów z Kalifornii, którzy w latach 70. przesiedli się na deskorolki. Rarytasem płyty jest przeróbka "Wish You Were Here" Pink Floyd w wykonaniu grupy Sparklehorse wspieranej przez Thoma Yorke'a, lidera Radio head.

 • Kirstie Alley: Im więcej kilogramów, tym mniej miłości

  ...gwiazdy to zasługa... operacji zmniejszenia żołądka i liposukcji. - Gdyby Kirstie poddała się wspomnianym zabiegom chirurgicznym, miałaby blizny na ciele. Pokażcie mi je! - bronił 64-letniej Kirstie...

 • "Deskorolka i hip hop"

  Dla większości osób dzisiaj "Malita" jest właściwie tylko i wyłącznie marką odzieżową, a rzadko kto zdaje sobie sprawę z tego, że pan Adam Malita był jednym z pierwszych riderów w naszym kraju. I choć dziś nie męczy już deski od wschodu do zachodu słońca, cały czas czynnie uczestniczy w skateboardingu. Dlaczego? Sprawdźcie wywiad...

 • Angelina Jolie odpuściła Bradowi Pittowi!

  Prawie dwa lata po burzliwym rozstaniu Angelina Jolie (43 l.) uznała prawa rodzicielskie Brada Pitta (54 l.), z którym jest w separacji, do sześciorga ich dzieci.

 • Gwiazdy rapu w Czechach

  Amerykańskie gwiazdy rapu, m.in. Inspectah Deck z legendarnej grupy Wu-Tang Clan oraz Masta Ace wystąpią na tegorocznej, czwartej edycji festiwalu "Hip Hop Kemp" na terenie lotniska w czeskim mieście Hradec Kralove. Impreza rozpocznie się w piątek, 19 sierpnia, i potrwa do niedzieli, 21 sierpnia.

 • Gortat przeciwko dopalaczom

  Wolności i park im. Poniatowskiego. W spocie zagrają wybrani w castingu chłopcy i dziewczyny w wieku 15-20 lat. Będą grali w koszykówkę, jeździć na rowerach i deskorolkach. "Spot ma mieć przekaz pozytywny...

 • Kim jest celebryta doskonały?

  Największe gwiazdy Hollywood możemy zobaczyć od piątku zarówno w nowej komedii Woody'ego Allena, jak i brytyjskim dramacie "Nie opuszczaj mnie". Tytuł celebryty tygodnia należy jednak do fikcyjnej postaci Jeża Jerzego - bohatera animowanej ekranizacji kultowego komiksu.

 • Najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", uwielbiała wspinać się na drzewa, Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji", nigdy nie zapomni babki kartoflanej, którą robiła jej mama, a Jan Wieczorkowski, czyli Mateusz Rybicki ze "Szpilek na Giewoncie", uczył się od babci stawiania pasjansów. Przeczytajcie, jak gwiazdy wspominają najpiękniejsze chwile ze swojego dzieciństwa.

 • P Diddy, Lenny Kravitz i Pharrell Williams spotkali się na planie teledysku do piosenki "Show Me Your Soul", wybranej na kolejny singel promujący ścieżkę dźwiękową do filmu "Bad Boys II". Muzycy rozbijają się Rolls-Roycem po ulicach Jersey City, jeżdżą na deskorolce i zapewniają, że bardzo dobrze im się razem pracuje.