• Informacje na temat:

  gwiazdy na dywaniku!

Artykuły na temat: gwiazdy na dywaniku!
 • Ola Jordan na dywaniku po "Tańcu z gwiazdami"?! "Została zaproszona na rozmowę"

  Ola Jordan (36 l.) podpadła producentom? Jak donosi nasz informator, po nagraniach do "Tańca z gwiazdami" miała wylądować na dywaniku! O co poszło?

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Julia Pogrebińska stroi fochy w „Tańcu z gwiazdami”?!

  .... Ujęcia zakulisowe z nią trzeba było powtarzać najwięcej razy" - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" współpracownik aktorki. Pogrebińska ponoć narzekała na źle dobraną fryzurę czy strój. Gazeta donosi, że w końcu się doigrała i wylądowała na dywaniku szefostwa! "Powiedziano jej, że nie może się tak zachowywać, musi spuścić z tonu. Powinna zrozumieć, że nikt tu wokół niej nie będzie skakać. Dostała...

 • Anna Mucha: Co jej opadło po ciąży?

  W najbliższym odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" na kanale Polsat Cafe prowadzący program Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków pochwalą strój Anny Muchy.

 • Joanna Horodyńska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Dadzą jej popalić?

  ...prowadząca program "Gwiazdy na dywaniku" w Polsat Cafe, Joanna Horodyńska. "Fakt" sugeruje, że w podjęciu decyzji pomogła jej Ada Fijał (39 l.), która ma już za sobą występ w "Tańcu z gwiazdami". Panie prowadzą wspólnie rubrykę w jednym z magazynów, gdzie surowo oceniają stylizacje gwiazd. Dlatego dla Horodyńskiej będzie to podwójne wyzwanie. Do tej pory to ona oceniała inne gwiazdy i wydawała ostre...

 • Gwiazdy na dywaniku u Horodyńskiej

  Choć gwiazdy uwielbiają czerwony dywan, żadna z nich nie chciałaby się znaleźć na dywaniku Joanny Horodyńskiej. Stylistka od lat poddaje ocenie stylizacje gwiazd - za dobre chwali, za złe karci. Sama przyznaje, że nie zważa na krytykę jej strojów.

 • Steczkowska i Doda na dywaniku

  Publicznym konfliktem Rabczewskiej i Steczkowskiej zażenowani są wszyscy pracujący przy tworzeniu show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Artystki wylądowały nawet na rozmowie z producentami programu. Bez rezultatu.

 • Gajos z Dodą na dywaniku

  Kanał informacyjny TVN24 przeprosił się z show biznesem i na wakacje postanowił odpocząć trochę od polityki. W połowie lipca ruszy nowy program - "Czerwony dywanik", który poprowadzi Katarzyna Kozłowska i Andrzej Brzuszkiewicz.

 • Sablewska na dywaniku władz TVN

  Jak informowaliśmy niedawno, Maja Sablewska nie może odnaleźć się w roli gwiazdy, na której skupione będą oczy milionów widzów. Nie radzi sobie ze stresem przed kamerami, które trzeba ustawiać pod(...) dywaniku. "Poproszono ją, by znalazła sposób na radzenie sobie ze stresem. Jak udało nam się ustalić, jurorka wzięła sobie te rady do serca i zapisała się na prywatne lekcje jogi i relaksujące masaże...

 • Ada Fijał oceni styl celebrytów

  Aktorka Ada Fijał zastąpiła Karolinę Malinowską w roli "wyroczni mody". U boku Joanny Horodyńskiej komentuje na łamach "Party" styl polskich gwiazd, a także poprowadzi nową edycję programu "Gwiazdy na dywaniku".

Zdjęcia na temat: gwiazdy na dywaniku!
Wideo na temat: gwiazdy na dywaniku!
 • Gwiazdy na dywaniku

  Joanna Horodyńska (42 l.) i Tomasz Jacyków (50 l.) w programie "Gwiazdy na dywaniku" oceniają kreacje, w których gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie.

 • Gwiazdy na dywaniku

  Odcinek 293

 • Mama Kisio tańczy! "Ikona stylu i klasy"

  Iza Kisio-Skorupa dołączyła do Joanny Horodyńskiej i została "ekspertką od mody" - w programie "Modowy rentgen. Afera na dywaniku" oceniać będzie stylizacje innych gwiazd. Zobaczcie pierwszy zwiastun show, w którym mama Kisio, w świetnym humorze, przesyła buziaki i radośnie podryguje, a na koniec zachęca, by subskrybować kanał. "Ikona stylu i klasy. Prawdziwy diament wśród kamieni" - słyszymy.