• Informacje na temat:

  gwiazdy na wyborach

Artykuły na temat: gwiazdy na wyborach
 • Gwiazdy głosują

  Trwają wybory parlamentarne 2019. Do urn ruszyli także rodzimi celebryci. Sprawdź, które gwiazdy interesują się losami swojego kraju i zachęcają innych, by także oddali swój głos!

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • "Złotopolscy": Złe wybory i nieudane małżeństwa gwiazd

  Ich małżeństwa, z pozoru udane, kończyły się tak szybko, jak zaczęły. Wielkie uczucie zgasło, a pozostał niesmak i złe wspomnienia. Te gwiazdy nie miały zbyt dużo szczęścia w miłości. Zobacz, ile trwało najkrótsze małżeństwo i kto był rekordzistą!

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Roman Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci. Mają niezwykłe charaktery i to jest ciekawe

  ..."Nie szukam relacji z show-biznesem" – zapewnia adwokat. Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Roman Giertych (47 l.) uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Miała zadatki na wielką gwiazdę, ale... nie chciała grać nago i odrzucała role, które wymagały od niej paradowania przed kamerą bez ubrania! Dorota Kamińska, czyli niezapomniana Danuta z "W labiryncie" i Majka z "Fitness Clubu", tylko raz zgodziła się na udział w mocnej scenie erotycznej...

 • Popielewicz Miss Polski? Prawie...

  W niedzielę, 7 grudnia, odbędzie się gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej - Miss Polski 2014. Jubileuszową imprezę poprowadzi m.in. Agnieszka Popielewicz. Jak się okazuje, dziennikarka brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i znalazła się w finałowej dziesiątce tego konkursu!

 • Monika Kuszyńska i Krzysztof Cugowski chcą do polityki. Będą startować w wyborach!

  Śpiewanie było całym ich życiem. Teraz przed nimi kolejne wyzwania. Monika Kuszyńska (35 l.) postanowiła wystartować w wyborach parlamentarnych. Apetyt na politykę ma również Krzysztof Cugowski (65 l.).

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

Zdjęcia na temat: gwiazdy na wyborach
Wideo na temat: gwiazdy na wyborach
 • Bożena Dykiel zachwycona Andrzejem Dudą! "Po wyborach będzie lepiej"

  . - Jeżeli coś uda mu się zmienić, chwała mu za to, jeśli nie, no Boże drogi, życie jest życiem. Nie zawsze wszystko się udaje. Aktorka pewna jest jednego: po wyborach parlamentarnych będzie

 • Rafał Maślak musi być piękny: Wróciłem na dietę!

  Rafał Maślak przygotowuje się do startu w wyborach Mister International 2014 w Korei. Najprzystojniejszy Polak rozpoczął intensywny trening na siłowni, zmienił dietę, szlifuje także język angielski. Przyznaje, że jest bardzo dumny, że może reprezentować Polskę na tak prestiżowym konkursie. Wybory najprzystojniejszego mężczyzny świata już 29 listopada. – Zostało mało czasu, ponieważ w trakcie

Dyskusje na temat: gwiazdy na wyborach