• Informacje na temat:

  gwiazdy piłki nożnej

Artykuły na temat: gwiazdy piłki nożnej
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska jest wielką fanką... piłki nożnej!

  Milik i Sebastian Mila. Po raz pierwszy w historii polskiej piłki nożnej Biało-Czerwonym udało się wtedy pokonać reprezentację  naszych zachodnich sąsiadów, a po raz pierwszy od 14 lat wygrać mecz(...) Kożuchowska przyznała kiedyś w wywiadzie, że jest wielką fanką piłki nożnej. - Nikt nie wie, że chodzę z mężem na mecze - powiedziała. Aktorka z pewnością obejrzy kolejne spotkanie Polaków na Euro 2016

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Gwiazdy promują bieganie!

  Jogging, trucht czy sprint to aktywności, na które może sobie właściwie każdy pozwolić. I to zarówno ze względów zdrowotnych, jak i ekonomicznych. Gwiazdy kochają sport, pokochaj i ty!

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Gwiazdy kibicują polskiej drużynie na Euro!

  Jak się okazuje gwiazdy seriali to także wielcy fani piłki nożnej. Jedne wybrały kibicowanie w domowym zaciszu, inne udały się do pubów, a najwięksi szczęśliwcy kupili bilety i dawali czadu na stadionie! Przed meczem z Niemcami zobaczcie, kto z pewnością będzie wspierał naszą reprezentację!

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • "Tajemnica Sagali": Co się stało z dziecięcą gwiazdą?

  Serialowy Kuba Zawilski był dziecięcą gwiazdą m.in. "Tajemnicy Sagali", "Trzech szalonych zer" czy "Słonecznej włóczni". Jego kariera aktorska skończyła się nagle. Dlaczego?

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Gwiazdy jadą do Międzyzdrojów...

  ...przygotować się na wielkie atrakcje - mecz piłki nożnej pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i Samorządowcami Pomorza Zachodniego oraz turniej tenisowy, w którym zagrają gwiazdy. 18. Festiwal Gwiazd...

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

Zdjęcia na temat: gwiazdy piłki nożnej
Wideo na temat: gwiazdy piłki nożnej
 • Kuba Wesołowski ocenia polskie WAGs! Co o nich myśli?

  Chociaż reprezentacja Polski odpadła w eliminacjach do półfinału Euro 2016, piłkarska gorączka nie słabnie. Emocje udzielają się również gwiazdom. Kuba Wesołowski opowiedział o swoim zamiłowaniu do piłki nożnej oraz opowiedział, dlaczego lubi oglądać Mistrzostwa Europy. Aktor przyznał, że piłkarski sukces jest w jakiejś części związany z partnerkami sportowców. Szczególnie kibicuje Ani

 • Jabłczyńska ma dość Euro 2016!

  Joanna Jabłczyńska przyznała, że mimo zamiłowania do sportu nie przepada za oglądaniem piłki nożnej. "Moje podejście do Euro 2016 jest ignoranckie. Przed Euro 2016 znałam tylko Lewandowskiego. Teraz zaczynam już kojarzyć nazwiska. Teraz nie można obejrzeć wiadomości bez informacji, co piłkarze zjedli na śniadanie, co robią ich żony, ich psy w wolnym czasie" - wylicza aktorka. Gwiazda pożaliła się

Dyskusje na temat: gwiazdy piłki nożnej
 • Moda na sukces

  zawiesiliście nadawanie serialu. Czy wszyscy musimy być na siłę fanami piłki nożnej czy w ogóle sportu. Maltretujecie nas tym tematem w każdej stacji tak jakby innych spraw ważnych w Polsce nie było. Czy politycy mają wolne od pracy. Po co potem wołacie na siłę płacenia abonamentu , przecież jak wypowiadają się w tej kwestii wasze niby gwiazdy które są opłacane z naszych emeryckich pieniędzy to nie