• Informacje na temat:

  gwiazdy pod lupą

Artykuły na temat: gwiazdy pod lupą
 • ​Kolejna gwiazda w "Komisarzu Aleksie"!

  ...milioner. Aby zdobyć pieniądze, decyduje się napaść na konwój przewożący banknoty do bankomatów. Niestety, podczas napadu ginie jego wspólnik i konwojent. Jackowi udaje się zbiec. Po ucieczce(...) chce się poddać, a w końcu ucieka. Całą sytuację obserwuje z okna swojego mieszkania Danka. Jest przerażona, ale postanawia wywiązać się z zadania, jakie powierzył jej Jacek i gdy ten w końcu dzwoni...

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Jeden z tabloidów postanowił wziąć pod lupę przeszłość dziewczyny Rafała Mroczka (34 l.), Joanny (24 l.).

 • Białe Oscary?

  To mogą być najbardziej białe Oscary od ponad dwóch dekad - prognozuje serwis Vulture zwracając uwagę na fakt, że wśród gwiazd mających największe szanse na przyszłoroczne nominacje do nagród Akademii dominują biali aktorzy.

 • Dustin Hoffman gwiazdą "Luck"

  Michael Lombardo, dyrektor programowy HBO, ogłosił, że stacja podejmie się produkcji nowego serial zatytułowanego "Luck". Główną rolę ma w nim zagrać Dustin Hoffman, gwiazda takich filmów, jak "Rain Man" czy "Sprawa Kramerów".

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Sykut przyznała się do depresji poporodowej! "Do oczu cisną się łzy"

  ...ogromna!  "Dla mnie najtrudniejszym momentem było ciągłe bycie pod tak zwaną lupą, oglądanie mnie przez wszystkich dokoła. Miałam momenty, że byłam zmęczona, rozdrażniona, bo burza hormonów robiła swoje...

 • Koroniewska pod lupą mediów

  Na okładkach pism kobiecych drugi kwartał z rzędu króluje Joanna Koroniewska. Choć od pierwszych doniesień o jej rozwodzie z Maciejem Dowborem minęło kilka miesięcy, media nie przestają fascynować się tym tematem.

 • Zarobił 350 milionów, mimo że nie żyje

  ...tej listy. YSL pojawił się na niej po raz pierwszy i mało prawdopodobne, że uda mu się sukces powtórzyć, ponieważ większość z jego niezwykłej kolekcji dzieł sztuki trafiła lub trafi pod młotek do(...) wzięcia pod lupę zarobków zmarłych muzyków, pisarzy, aktorów, twórców piosenek i innych sław. Niespodziewanie na liście zabrakło dwóch ikon kina - Marilyn Monroe i Jamesa Deana. "Oboje mieli podobne...

 • Wojewódzki pod lupą prokuratury

  Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga wszczęła w piątek postępowanie sprawdzające ws. wypowiedzi radiowych Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego o Ukrainkach. Prokuratorzy zbadają, czy doszło do znieważenia Ukraińców. "Głębokie ubolewanie" wyraża stacja radiowa.

Wideo na temat: gwiazdy pod lupą
 • Najlepszy tweety Donalda Trumpa! Uśmiejecie się!

  Donald Trump słynie z ciętego języka. Polityk i miliarder wielokrotnie narażał się przez swoje kontrowersyjne wypowiedzi. Tym razem podpadł supermodelce Heidi Klum, sugerując, że jej uroda przeminęła. 42-letnia gwiazda opublikowała filmik, w którym odcina się walczącemu o fotel prezydenta USA miliarderowi. Internet natychmiast podchwycił temat, biorąc pod lupę wpisy Trumpa na Twitterze