• Informacje na temat:

  gwiazdy polskich seriali dzisiaj

Artykuły na temat: gwiazdy polskich seriali dzisiaj
 • Anna Wojton: Popularność przyniósł jej serial "W labiryncie". Co dzisiaj robi?

  Zagrała laborantkę Mariolę Kaczorek w pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (1988-90). Serial odniósł ogromny sukces. Anna Wojton jednak po trzech sezonach zrezygnowała z roli, bo uznała, że przyszedł czas na nowe aktorskie wyzwania. Jak radzi sobie dzisiaj?

 • Patricia Kazadi: Rola-marzenie

  Telewizja Polska rozpoczęła prace nad serialem "Bodo". Będzie to historia życia i kariery Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu. W jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Patricię Kazadi, która wcieli się w postać tahitańskiej aktorki Reri, kochanki gwiazdora.

 • "Druga szansa": To Dorota Williams ubiera gwiazdy serialu!

  Od lat to ona stoi za tym, jak wyglądają aktorzy wielu kultowych już dzisiaj produkcji telewizyjnych. Dorota Williams, kostiumograf, która odpowiada za stroje w „Drugiej szansie” opowiedziała o swojej pracy i pokazie mody, który zobaczymy w emitowanym 21 listopada odcinku serialu. Zdradziła nam, że i sama w nim wystąpi! Kogo zagra?

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

 • Recenzja spektaklu zdruzgotała Kożuchowską. Do dzisiaj nie udało jej się wrócić do teatru!

  Kożuchowską jak każdą inną aktorkę. Nie planuję repertuaru pod żadnego aktora. To nie jest teatr, który potrzebuje gwiazdy. On ma swoją misję, etos i renomę. I tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...sytuacją. Aktorka nie skomentowała sprawy osobiście. Menadżerka gwiazdy zapewniła, że reprezentowana przez nią Anna Przybylska zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych. Dzisiaj już wiemy(...) "Dzień Niepodległości", "Zapach kobiety", "Utalentowany pan Ripley" oraz seriali "Homeland" i "Żona idealna". Aktor cierpiał na raka skóry. Zmarł w swym domu w miejscowości South Orange, w stanie New...

 • Wielka produkcja TVP1 o Eugeniuszu Bodo: Królikowski i Schuchardt w rolach głównych

  "Bodo", czyli opowieść o życiu Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn - to nowa serialowa propozycja TVP1, którą widzowie zobaczą na ekranach telewizorów wiosną 2016 r.

 • Kasia Herman o celebrytach w serialach: Jeśli ludzie chcą to oglądać, nie mam nic przeciwko

  Ze słowami Katarzyny Herman nie zgadza się Doda, która próbuje swoich sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy" oraz na deskach teatru Tomka Karolaka w spektaklu "Słownik ptaszków polskich(...) nachwalić się Piotrek Gąsowski. Z kolei "aktorka intuicyjna" Edyta Herbuś jest obecnie gwiazdą teatru w Lesznie, gdzie pracuje za gażę daleką od stawek w stolicy. "Dzisiaj czuję się...

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

Dyskusje na temat: gwiazdy polskich seriali dzisiaj
 • Re: Joanna Jabłczyńska: Obleje czy zaliczy?

  dyrektor w komunistycznej tvp. Liczy się tylko komercyjny kicz. Ja osobiście gdybym mógł, zamnąłbym w pierdlu każdego, kto przyznał by się do oglądania polskich seriali. To są fanatycy.(...)nie w tę stronę. Oni tam grasują a nie pracują. Gwiazdy takie same jak ci ci piszą te brednie. Oglądałem niedawno wywiad Miecugowa z byłym 90 letnim reżyserem, pisarzem (nazwisko uciekło). Tenże