• Informacje na temat:

  gwiazdy seriali prl

Artykuły na temat: gwiazdy seriali prl
 • Seks po polsku, czyli jak się kochają w polskich serialach

  ...kawałka bielizny, o nagim ciele już nie wspominając. Gołe biusty na małym ekranie skończyły się wraz z epoką PRL-u. Jedno, co natomiast rzuca się w oczy przy oglądaniu tych psuedomiłosnych igraszek, to(...) śmiałych intymnych scen natychmiast podniosłoby ich oglądalność! - Odpowiedź na to pytanie jest krótka i banalnie prosta - twierdzi królowa polskich seriali Ilona Łepkowska, producentka "Barw...

 • Nowa rola Małgorzaty Foremniak

  Z powodów osobistych na dwa lata zrezygnowała z pracy w serialach i filmach. Teraz wraca na ekran w wielkim stylu. Już wkrótce zobaczymy ją w hitowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw".

 • Gwiazdy po latach: "Wojna domowa"

  Jak wychować dzieci w realiach PRL-u i nie zwariować? Jak to jest być zbuntowanym nastolatkiem w latach 60.? Zabawne i nieco ironiczne spojrzenie na obyczajowość polskiego społeczeństwa tamtych czasów - tak w skrócie można by podsumować serial "Wojna domowa". Co stało się z jego bohaterami?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Tajemnice kultowych seriali

  Poznajcie kilka tajemnic ukrytych za kulisami słynnych seriali. Ten tekst-drogowskaz doprowadzi was do miejsc, w których znajdziecie niejedną arcyciekawą informację o ulubionych bohaterach waszego dzieciństwa.

 • Polski komiks w PRL

  Telewizja Polska pokaże niezwykły film, opowiadający o historii polskiego komiksu. Obraz powstawał w latach 2007-2011, a będzie można go można obejrzeć w piątek, 30 grudnia, w telewizyjnej Dwójce. Filmową opowieść rozpoczyna historia przedwojennego komiksu w Polsce.

 • "Niewolnica ​Isaura": Ulubienica Polaków

  Polacy pokochali serial "Niewolnica ​Isaura". Co stało za fenomenem tego serialu w PRL-u?

 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Serialowy przewodnik

  Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? M jak miłość odc. 1313 Dzień pogrzebu jest bardzo ciężkim czasem dla całej rodziny. Zarówno Chodakowscy(...) zaprasza zaprzyjaźnione gwiazdy. Wsparcie medialne oferuje Adam, szef stacji Aktywna TV. Tabloidy znajdują jednak informacje, które stawiają w złym świetle zarówno Piotra, jak i Bazę. Jakub jedzie do...

 • Seks w styczniu w telewizji

  Promujący polską kinematografię telewizja Kino Polska w styczniu 2011 roku przygotowała kilka nowości, wśród nich filmowe i serialowe premiery, nowe odcinki programu Stanisława Janickiego oraz cykl filmowy Seks w PRL-u.

Dyskusje na temat: gwiazdy seriali prl
 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Karierowicz, aktor niezły ale jednej roli. Schematyczny do bólu. Dzisiaj zgraja z PZPR broni i wypacza zupełnie obraz PRL.A tam na 100 moze jeden 2 kierowało się przekonaniami ideą komunizmu. Reszta to obrzydliwe sprytne bez skrupułów złodzieje i marnotrawcy energii która budowała na starcie w latach 40-tych w kapitaliźmie potęge małych biedniejszych krajów takich jak Dania, czy Austria. PRL po

 • Re: Kończy dziś 74 lata i nie ukrywa tego!

  Ile w PRL tych "gwiazd" mamy? Ona nie jest nawet aktorką, bo nie umie GRAĆ! Jedynie to "hrabina" umiała się nadstawić od tylu proletariuszowi z PZPR tow.Wajdzie i to jej zasługa, że ma z nim corkę, co to posprzątala po zbrodni w swoim dworku. jakos gwiazdy z PRL to dobrzy aktorzy a teraz mamy gwiazdy seriali które o warsztacie aktorskim, dykcji artykulacjiakcentowaniu w języku polskim bladego