• Informacje na temat:

  gwiazdy sprzed lat

Artykuły na temat: gwiazdy sprzed lat
 • Kinga Rusin: Los wynagrodził jej krzywdy sprzed lat?

  ..., że nie poświęca tyle czasu jej latoroślom, co własnym dzieciom. On uważa, że jako ojczym nie ma prawa ingerować w życie córek żony" - mówi źródło gazety. Czytaj dalej na następnej stronie Jak(...) się z bolesną przeszłością. Choć nie szukała miłości, w jej życiu pojawił się interesujący mężczyzna - adwokat Marek Kujawa. Kinga jest z nim szczęśliwa. Wygląda lepiej niż 10 lat temu. Uprawia...

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Shaun Weiss: Upadek gwiazdy Disneya

  ...fotografiach w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat! Jest wychudzony, wyniszczony i wygląda co najmniej 20 lat starzej. Może opuścić więzienie po uiszczeniu kaucji, którą ustanowiono na 52,5 tys. dol.(...) więzienia. W kolejnych latach aresztowano go jeszcze kilkakrotnie. Wszystkiemu winne jest uzależnienie od metamfetaminy. 28 stycznia aktor zatrzymany został kolejny raz. Tym razem pod zarzutem włamania...

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • Te gwiazdy odkryły sposób na... podróże w czasie?!

  Zobaczcie aktorów, którzy wyglądają identycznie jak sławni ludzie sprzed wieków!

 • Gwendoline Christie: Gwiazda "Gry o tron" w nowych "Gwiezdnych Wojnach"

  Po introdukcji bohaterów Oscara Isaaca, Lupity Nyong'o i Adama Drivera, Fani "Gwiezdnych Wojen" wreszcie mogą zobaczyć, jak na ekranie prezentować będzie się postać Gwendoline Christie.

 • #10YearChallenge: Jak zmieniły się gwiazdy?

  Na Instagramie zapanowała nowa moda - #10YearsChallenge to akcja, która polega na opublikowaniu zestawienia dwóch zdjęć - obecnego i tego sprzed 10 lat. Gwiazdy seriali też prześcigają się w publikowaniu swoich metamorfoz. Kiedy wyglądały lepiej? Zobaczcie i oceńcie sami!

 • Kinga Rusin: O ten wywiad zabiegałam 5 lat

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia.

 • Jennifer Aniston na zdjęciu sprzed lat. Aktorka znów zaskakuje!

  Kto z nas nie pamięta serialowej Rachel Green z "Przyjaciół"? Aktorka, która debiutowała w 1990 roku, a 4 lata później zyskała niesamowitą popularność dzięki roli w serialu, który do dziś cieszy się miłością i milionami wiernych fanów, mimo mijających lat nadal zachwyca. W tym roku skończyła 50 lat, a ostatnio - ku uciesze fanów - założyła własny profil na Instagramie.

 • Show-biznes kiedyś a dziś: "Teraz to jest wyścig szczurów"

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni od tego sprzed lat?

Zdjęcia na temat: gwiazdy sprzed lat
Wideo na temat: gwiazdy sprzed lat
 • Młode gwiazdy "Czasu honoru 7"

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria!

 • Alicja Majewska o show-biznesie sprzed lat: Meble mogłam załatwić spod lady!

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni się od tego sprzed lat? Alicja Majewska zwraca uwagę, że dzisiaj artyści zarabiają ogromne pieniądze, a kiedyś mogli liczyć jedynie na zdobycie mebli bez kolejek i szynki

 • Gdyby żyła miałaby 70 lat i wciąż by nas zachwycała

  18 sierpnia Irena Jarocka obchodziłaby swoje siedemdziesiąte urodziny. Jak zapamiętaliśmy gwiazdę sprzed lat?

Dyskusje na temat: gwiazdy sprzed lat