• Informacje na temat:

  gwiazdy starych seriali

Artykuły na temat: gwiazdy starych seriali
 • W USA skasowano 39 seriali!

  Jak co roku, za oceanem polały się łzy twórców i fanów seriali. Stacje telewizyjne bezlitośnie zdziesiątkowały ramówkę przygotowując miejsce na premiery w nowym sezonie. Z jakimi tytułami musimy się pożegnać?

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • Dziecięce gwiazdy kultowych seriali... Co u nich słychać?

  ...na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę 5 czerwca, bo wszystkie wymienione wyżej gwiazdy niezapomnianych seriali młodzieżowych przyjęły zaproszenie do programu "Idole twojego dzieciństwa" i zgodziły się opowiedzieć o sobie Paulinie Chylewskiej. TVP Seriale przypomni też fragmenty seriali z ich udziałem i zaprosi wszystkich na pyszny tort z okazji spotkania po latach. - To niezwykle...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • "Powiedz TAK!": Nikodem Rozbicki nową gwiazdą seriali

  Nikodema Rozbickiego, znanego m.in. z serialu "Singielka", w marcu zobaczymy jako tańczącego z gwiazdami, w nowym serialu "Powiedz tak!" i w drugiej serii "Strażaków". "Jeszcze nigdy mi się nie... umarło, a tutaj się o to otrzemy" - zdradza PAP Life Rozbicki.

 • "Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

  Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

 • Weekend w serialach

  Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat! Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? Piątek "O mnie się nie martw" ODC.3 Krzysiek ignoruje rady Irenki i postanawia rzucić pracę...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Weekend w serialach

  ...zachwycony kandydaturą upadłej gwiazdy. Mężczyzna ma jednak poparcie żony biznesmena. Jedyne, co musi zrobić, to dobrze wypaść na spotkaniu ze swoim przyszłym zleceniodawcą "Służby specjalne" odc.4 Po...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: gwiazdy starych seriali
Wideo na temat: gwiazdy starych seriali
 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  - Zgodziłem się zagrać wójta. Powiedziałem: "Dobra, ale będę grał o kulach". Na co oni powiedzieli: "No dobra, napiszemy, że wójt miał operację biodra". Śmieszne mi to się wydaje. Serial jest kręcony w pięknych miejscach na Podlasiu, w Supraślu za Białymstokiem. Naprawdę cudowne klimaty, cudowne miejsca, fantastyczni ludzie, szkoda tylko, że będę grał o kulach - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w...