• Informacje na temat:

  gwiazdy w ciąży na plaży

Artykuły na temat: gwiazdy w ciąży na plaży
 • Hejterzy uderzają w... szczupłe gwiazdy!

  Nadeszło lato, a wraz z nim zasłużony odpoczynek nad wodą w bikini. Gwiazdy chętnie dzielą się relacjami ze swoich wakacji w social mediach. Jednak, jako osoby rozpoznawalne, muszą liczyć się z różnymi komentarzami dotyczącymi ich osoby. Marta Wierzbicka ostatnio zmierzyła się z krytyką jej szczupłej sylwetki. Jak zareagowała?

 • Fanka chciała oblać Stockingera kwasem solnym

  Tomasz Stockinger zdradził w programie "TTV", że miał kiedyś fankę, która wmawiała wszystkim, że jest z nim w ciąży. Na dodatek planowała oblać go kwasem solnym.

 • Julia Pietrucha już wróciła do formy sprzed ciąży! Pokazała zdjęcia z plaży!

  Julia Pietrucha (29 l.) w czerwcu 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Gaję. Oczywiście po tej ważnej życiowej zmianie, wokalistka zniknęła z show-biznesu i poświęciła się opiece nad pociechą. Teraz jednak pokazała zdjęcia, na których widać, że już wróciła do formy sprzed ciąży!

 • Teraz cała dla rodziny

  Bardzo przeżyła utratę pracy, ale... zaczyna to doceniać. Katarzyna Skrzynecka ma więcej czasu dla męża i może skupić się na swoim zdrowiu. Ciąża jest teraz najważniejsza.

 • Eva Longoria w zaawansowanej ciąży

  Eva Longoria (42 l.) za kilka tygodni po raz pierwszy zostanie mamą - ojcem dziecka jest jej mąż Jose Antonio Baston (49 l.). Gwiazda "Gotowych na wszystko" i milioner pobrali się w lipcu 2016 roku na meksykańskiej plaży. Obecnie przyszła mama odpoczywa od show-biznesu, skupiając się na przyjemnościach. Ostatnio paparazzi spotkali ją w drodze do fryzjera. Wcześniej 42-latka była na paznokciach...

 • Courtney Love chce nakręcić film o Kurcie Cobainie

  Wdowa po Kurcie Cobainie myśli o nakręceniu filmu o swoim małżeństwie z frontmanem Nirvany, zdradził prasie menedżer amerykańskiej wokalistki i aktorki Courtney Love. Gwiazda od lat marzy o pokazaniu historii ich kontrowersyjnego związku na ekranie.

 • Gwen Stefani z zaokrąglonym brzuszkiem. Plotki o ciąży wróciły!

  Pod koniec ubiegłego roku w zagranicznych mediach pojawiły się pogłoski o rzekomej ciąży Gwen Stefani (48 l.). Szybko jednak okazało się, że były to tylko plotki. Teraz temat ciąży wokalistki znów wrócił, a wszystko za sprawą najnowszych zdjęć z plaży. Na fotkach bowiem można się dopatrzyć zaokrąglonego brzuszka piosenkarki. Myślicie, że coś może być na rzeczy czy Gwen Stefani po prostu za dużo...

 • Courtney Love nakręci film o Cobainie?

  Wdowa po Kurcie Cobainie myśli o nakręceniu filmu o swoim małżeństwie z frontmanem Nirvany, zdradził prasie menedżer amerykańskiej wokalistki i aktorki Courtney Love. Gwiazda od lat marzy o pokazaniu historii ich kontrowersyjnego związku na ekranie.

 • Barbara Kurdej-Szatan otwarcie o drugiej ciąży!

  Po kilku dniach spędzonych u mamy w Opolu znana z serialu "M jak Miłość" Barbara Kurdej-Szatan ruszyła z mężem, wokalistą Rafałem Szatanem i córką Hanią do Trójmiasta. Na sopockiej plaży zachowywali się jak para zakochanych po uszy nastolatków, co świadczy o tym, że kryzys małżeński, który ponoć dopadł ich zimą, jest już zażegnany. Jaką mają receptę na miłość? - Nie mamy recepty. Po prostu...

 • Ewa Farna w ciąży! Opublikowała specjalne nagranie z tej okazji!

  ...koniec nagrania para przygotowała niespodziankę i uzupełniła teledysk najnowszym ujęciem ze swoich ostatnich wakacji. To właśnie tam gwiazda na rajskiej plaży pozuje z pokaźnym, ciążowym brzuszkiem...