• Informacje na temat:

  gwiazdy w familiadzie

Artykuły na temat: gwiazdy w familiadzie
 • ​Serialowe dzieciaki w "Familiadzie"

  Najmłodsi aktorzy "rodzinki.pl" i "Ja to mam szczęście!" mieli okazję poznać dziecięce gwiazdy kilku kultowych polskich seriali. Spotkali się z nimi podczas nagrania teleturnieju "Familiada".

 • Zagrają w jednej drużynie!

  ...zjednoczą swoje siły i razem ze swymi serialowymi siostrami i braćmi staną po jednej stronie barykady do walki o wielką wygraną w "Familiadzie". Jeśli uda im się pokonać drużynę gwiazd serialu "M jak miłość", sami wybiorą, na jaki szczytny cel przeznaczone zostaną pieniądze, jakie wygrają! Antek i Maciek są niemal pewni, że ich drużyna okaże się bezkonkurencyjna. Udział w "Familiadzie" traktują jako...

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.

 • Julia Roberts przegrała pojedynek na przekleństwa

  Jeśli oglądaliście "Wilka z Wall Street" wiecie, że przeklinanie nie stanowi dla aktorów żadnego problemu. Sally Fields i Julia Roberts stanęły jednak przed osobliwym wyzwaniem.

 • Tomasz Kammel poprowadzi nowy teleturniej

  Tomasz Kammel oraz youtuber Radosław Kotarski będą gospodarzami nowego teleturnieju TVP2 "Tylko ty" - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Familiada" to już atrakcyjna 20-latka!

  Wielki "Turniej Mistrzów Familiady" ukoronuje 20-lecie tego wielkiego hitu rozrywkowego w TVP2. Start już w niedzielę 14 września, finał - 5 października.

 • Nietypowe zajęcia Karola Strasburgera

  Niewiele brakowało, a zostałby marynarzem. Zanim w jego głowie narodził się pomysł, by zdawać do szkoły teatralnej, studiował na Politechnice Warszawskiej. Gospodarz "Familiady" to człowiek o wielu twarzach.

Zdjęcia na temat: gwiazdy w familiadzie
Wideo na temat: gwiazdy w familiadzie
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

Dyskusje na temat: gwiazdy w familiadzie