• Informacje na temat:

  gwiazdy w kaloszach

Artykuły na temat: gwiazdy w kaloszach
 • Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę! Spójrzcie tylko w dół!

  Kasia Cichopek (36 l.) razem z mężem i dziećmi wypoczywa nad Bałtykiem. Gwiazda chętnie pokazuje fanom, jak spędza wolny czas i co rusz publikuje na Instagramie zdjęcia z rodzinnego wypadu. Jednak ostatnia wrzucona przez celebrytkę fotka zaskoczyła fanów. Musicie to zobaczyć!

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • Nie uwierzycie, co założyli na siebie Radosław Majdan i Małgosia Rozenek-Majdan!

  Małgosia Rozenek-Majdan ( jedna z młodszych w show-biznesie) i Radosław Majdan (47 l.) opublikowali na Instagramie romantyczne zdjęcie ze spaceru. Para zaskoczyła jednak swoją dziwaczną stylizacją, gdyż zdecydowali się założyć coś, co przykuło uwagę wszystkich!

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża! Co za awantura!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i jej mąż Radosław Majdan (46 l.) są znani raczej z dobrych kontaktów ze swoimi fanami. Tym razem jednak Gonia wdała się w kłótnie z internautami, by bronić swojego ukochanego!

 • Gdzie się bawić tego lata?

  U2, Madonna, Radio head, Britney Spears i dziesiątki gwiazd różnego kalibru z różnych nurtów muzycznych - koncertowe lato 2009 roku zapowiada się niezwykle imponująco!

 • Anna Seniuk: Były narzeczony chciał zabić jej męża!

  ...więcej żyję" - twierdzi. Szczęście i spokój odnalazła w ukochanej chacie w górach. Może tam chodzić w kaloszach i chustce na nieuczesanych włosach, gawędzić z sąsiadami i wreszcie nie musi się nigdzie...

 • Ostatnia diva kina

  "Ostatnia diva. Przed nią kobiety nie kąpały się w fontannie" - tak "Corriere della Sera" pisze o gwieździe kina Anicie Ekberg, która w czwartek, 29 września, kończy 80 lat.

 • Beata Tadla: „Ostrzegali, że będzie ciężko”

  „Trzeba sobie radzić z tą zmianą” – mówi Beata Tadla (42 l.). O tym, że zaczęła przygodę z tańcem we dwójkę, a kontynuuje go już w pojedynkę. Chce wytańczyć energię, zwłaszcza tę złą.

 • Jarocin: Przerwany koncert Hey'a

  Ulewny deszcz połączony z silnymi wyładowaniami atmosferycznymi przerwał w nocy z soboty na niedzielę koncert zespołu Hey, który był gwiazdą pierwszego dnia "Festiwal Jarocin 2007" w Jarocinie (Wielkopolska). Kilkadziesiąt minut po północy, kilka tysięcy fanów musiało uciekać w popłochu do swoich namiotów.