• Informacje na temat:

  gwiazdy w kaloszach

Artykuły na temat: gwiazdy w kaloszach
 • Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża! Co za awantura!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i jej mąż Radosław Majdan (46 l.) są znani raczej z dobrych kontaktów ze swoimi fanami. Tym razem jednak Gonia wdała się w kłótnie z internautami, by bronić swojego ukochanego!

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • Anna Seniuk: Były narzeczony chciał zabić jej męża!

  ...więcej żyję" - twierdzi. Szczęście i spokój odnalazła w ukochanej chacie w górach. Może tam chodzić w kaloszach i chustce na nieuczesanych włosach, gawędzić z sąsiadami i wreszcie nie musi się nigdzie...

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Beata Tadla: „Ostrzegali, że będzie ciężko”

  „Trzeba sobie radzić z tą zmianą” – mówi Beata Tadla (42 l.). O tym, że zaczęła przygodę z tańcem we dwójkę, a kontynuuje go już w pojedynkę. Chce wytańczyć energię, zwłaszcza tę złą.

 • Gdzie się bawić tego lata?

  U2, Madonna, Radio head, Britney Spears i dziesiątki gwiazd różnego kalibru z różnych nurtów muzycznych - koncertowe lato 2009 roku zapowiada się niezwykle imponująco!

 • Co tym razem wymyśli Mucha?

  ...wykonanie, zastanawiam się, co teraz wymyśli Ania" - mówi o koleżance z programu Łukasz Dziemidok. "Deszczową piosenkę (pewnie w żółtych kaloszach) zaśpiewa Karolina Nowakowska, a Elżbieta Romanowska wykona...

 • Ostatnia diva kina

  "Ostatnia diva. Przed nią kobiety nie kąpały się w fontannie" - tak "Corriere della Sera" pisze o gwieździe kina Anicie Ekberg, która w czwartek, 29 września, kończy 80 lat.

 • Smutne święta Nieśpielak

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "Jak oni śpiewają". Ale poza tym jednym wypadkiem było już śpiewająco świątecznie.

 • Jarocin: Przerwany koncert Hey'a

  Ulewny deszcz połączony z silnymi wyładowaniami atmosferycznymi przerwał w nocy z soboty na niedzielę koncert zespołu Hey, który był gwiazdą pierwszego dnia "Festiwal Jarocin 2007" w Jarocinie (Wielkopolska). Kilkadziesiąt minut po północy, kilka tysięcy fanów musiało uciekać w popłochu do swoich namiotów.

Wideo na temat: gwiazdy w kaloszach
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...