• Informacje na temat:

  gwiazdy w supermarkecie

Artykuły na temat: gwiazdy w supermarkecie
 • Siostry Godlewskie to najnowsze "gwiazdy" Internetu. W sieci jest już mnóstwo filmików z ich udziałem. Na większości z nich panie śpiewają, ale jest też taki, na którym... "łowią" karpia.

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • Agnieszka Sienkiewicz musi dorabiać w supermarkecie, sprzedając kiełbasy?! O co chodzi?

  Agnieszka Sienkiewicz (33 l.) nie jest może najbardziej rozchwytywaną aktorką w Polsce, ale o pracę raczej martwić się nie musi. Ale czy aby na pewno? Ostatnio w sieci pojawiło się dość niepokojące zdjęcie gwiazdy.

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • Angelina Jolie przyłapana na zakupach w supermarkecie!

  Mogłoby się wydawać, że gwiazda takiego formatu jak Angelina Jolie (42 l.) ma służących, którzy wyręczają ją we wszystkich codziennych obowiązkach. Okazuje się, że niekoniecznie. Aktorka została ostatnio przyłapana w supermarkecie podczas zakupów, w których pomagały jej dzieci. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy widok. Do tej pory gwiazda była bowiem fotografowana z ukrycia zwykle podczas...

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • ​Gwiazdy na premierze filmu „Supermarket”

  ...główną rolę w „Supermarkecie” Marian Dziędziel otrzymał za swoją kreację nagrodę dla najlepszego aktora na Golden Orange Film Festival w Antalyi w Turcji. Poprzednia rola Mariana Dziędziela...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli nowa Małgosia Mostowiak i Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Gwiazda "Samotnych" w Polsce

  Czeski aktor Jirzi Machaczek, który zagrał główną rolę w polskim filmie "Wino truskawkowe" w reżyserii Dariusza Jabłońskiego, gościł w środę w polskiej stolicy. "Wino truskawkowe" to jeden z filmów walczących o główną nagrodę 23. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego (WMFF), Grand Prix Nescafe.

Zdjęcia na temat: gwiazdy w supermarkecie
Wideo na temat: gwiazdy w supermarkecie
 • Dorota Wellman komentuje fakt przekazania honorarium na cele charytatywne

  Chcę udowodnić, że każdy może gotować – mówi Dorota Wellman. Dziennikarka została gwiazdą nowej kampanii reklamowej sieci supermarketów Lidl. Chce w ten sposób przekonać Polaków, by gotowali w domu i nie bali się kulinarnych eksperymentów. 300 tys. zł z gaży za udział w kampanii Wellman przekaże na cele charytatywne. Dorota Wellman wzięła udział w nowej odsłonie kampanii reklamowej sieci supermarketów Lidl. Kampania opierać się będzie zarówno na tradycyjnych formach przekazu, czyli...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.