• Informacje na temat:

  gwiazdy z lublina

Artykuły na temat: gwiazdy z lublina
 • "Ranczo": Katarzyna Żak odciśnie swą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach

  ...w poprzednich latach największe gwiazdy polskiego kina, telewizji i estrady. Katarzyna Żak obchodzi w tym roku 30-lecie pracy artystycznej. Ukończyła studia we wrocławskiej szkole teatralnej w 1986 roku. W tym samym roku zadebiutowała na profesjonalnej scenie Teatru Współczesnego we Wrocławiu jako Panna Młoda w przedstawieniu "Sztukmistrz z Lublina" w reżyserii Jana Szurmieja. Na pierwszą rolę...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Beata Kozidrak ma dość Warszawy? Wraca do Lublina?

  ...tęskni za swoim ukochanym Lublinem, gdzie zostawiła prawdziwych przyjaciół. Beacie przeszkadza, że w Warszawie jest częściej proszona o autografy i wspólne zdjęcia. Mieszkańcy Lublina byli bardziej...

 • Hinduska produkcja "Kick" w polskich kinach

  Realizowany w kwietniu w Warszawie indyjski megahit "Kick" od 7 listopada można oglądać w czterech miastach w Polsce: w Warszawie (w kinach Muranów i Kinoteka), Lublinie (Kino Bajka), Łodzi (Kino Charlie) i Krakowie (Kino Kijów).

 • Beata Kozidrak na konferencji w Lublinie. Towarzyszył jej... były mąż

  ...ostatnie doniesienia, jakoby Pietras za plecami Kozidrak próbował wraz z bratem gwiazdy założyć zespół konkurencyjny dla Bajmu. Potwierdzał to bratanek wokalistki. Marcin Kozidrak.  Jednak sama...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Kozidrak i Pietras sprzedają rodziną willę pod Lublinem! Chcą za nią fortunę!

  Stało się! Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) postanowili pozbyć się rodzinnego domu, w którym spędzili kilkadziesiąt lat. Ktoś się skusi?

 • "Furia" przedpremierowo

  "Furia" to historia oddziału czołgistów, którzy w obliczu nawet największego zagrożenia stają do walki. Zobacz największą potyczkę pancerną od czasu "Kompanii braci" podczas pokazów przedpremierowych 22 października!

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie mogą podzielić majątku. Dom w Lublinie kością niezgody?

  Wydawało się, że Beata Kozidrak (58 l.) w swoim nowym domu pod Warszawą odnajduje spokój. Niestety, okazuje się, że i tam jest coś, co powoduje stres.

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.