• Informacje na temat:

  gwiazdy z telekamery

Artykuły na temat: gwiazdy z telekamery
 • Telekamery 2017: Gwiazdy o losach swoich postaci.

  Gwiazdy podczas gali Telekamer zdradziły nam, co wydarzy się w wątkach ich bohaterów w najpopularniejszych polskich serialach.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Justyna Żyła organizuje przyjęcie dla gwiazd! Będzie lepiej niż na Telekamerach?

  ...odpocząć po nocnych tańcach. Dziećmi podobno mają zaopiekować się rodzice gwiazdy.  Początkowo był planowy tylko jeden występ muzyczny - Czadomana. Jednak koncert potwierdziła też Ewelina Lisowska. Ma...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "O mnie się nie martw" może zdobyć aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia”!

  Aż 3 Telekamery „Tele Tygodnia” mogą powędrować w ręce twórców „O mnie się nie martw”! Do najbardziej prestiżowych polskich nagród telewizyjnych nominowani są Joanna Kulig (Aktorka Roku) i Stefan Pawłowski (Nadzieja Telewizji) oraz producenci serialu (Serial Roku).

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  Już po raz 16. wręczone zostały najbardziej prestiżowe nagrody telewizyjne w Polsce - Telekamery "Tele Tygodnia". Jak co roku na uroczystej Gali Telekamer zjawiło się mnóstwo uwielbianych przed telewidzów gwiazd...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Telekamery 2014 - Gwiazdy "Na dobre i na złe" nie mają sobie równych!

  Kamilla Baar i Marek Bukowski, czyli Hana Goldberg i doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", triumfowali podczas 17. Gali Telekamer "Tele Tygodnia". Kamilla i Marek - gwiazdy pierwszego polskiego serialu medycznego, który od dawna ma już na swoim koncie trzy Telekamery i Złotą Telekamerę - zdobyli tytuły Aktorki Roku i Aktora Roku.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: gwiazdy z telekamery
Wideo na temat: gwiazdy z telekamery
Dyskusje na temat: gwiazdy z telekamery