• Informacje na temat:

  gwyneth paltrow i chris martin ślub

Artykuły na temat: gwyneth paltrow i chris martin ślub
 • Gwyneth Paltrow potwierdziła ślub!

  Gwyneth Paltrow (46 l.) i jej ukochany, Brad Falchuk (47 l.), powiedzieli sobie „tak”. Kto pojawił się na ceremonii?

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Gwyneth Paltrow w ciąży?!

  Fotka Gwyneth Paltrow (45 l.), którą aktorka zamieściła na Instagramie, wywołała falę plotek na temat rzekomej ciąży gwiazdy!

 • Chris Martin i Gwyneth Paltrow w separacji. Szokujące rozstanie!

  Frontman grupy Coldplay, Chris Martin, oraz jego żona, aktorka Gwyneth Paltrow, ogłosili, że są w separacji. Gwiazdorska para cztery miesiące wcześniej świętowała 10. rocznicę udanego małżeństwa.

 • Jennifer Lawrence (24 l.) nie widzi świata poza mężem Gwyneth Paltrow (42 l.), Chrisem Martinem (37 l.). Jak najszybciej chciałaby mieć z nim dziecko!

 • Rozpad małżeństwa to jego wina?

  Chris Martin z grupy Coldplay opowiada o rozstaniu z aktorką Gwyneth Paltrow.

 • Gwyneth Paltrow pochwaliła się w końcu ślubnym zdjęciem! Ale suknia!

  Gwyneth Paltrow (46 l.) nie miała szczęścia w miłości, aż trafiła na Brada Falchucka – producenta filmowego, z którym we wrześniu 2018 roku wzięła ślub. Choć od tego wydarzenia minęło już sporo czasu, to aktorka dopiero teraz pokazała ślubną fotografię!

 • Chris Martin, wokalista grupy Coldplay, kolejny raz dał się we znaki wścibskim fotoreporterom. Tym razem oberwało się dwóm paparazzim, usiłującym sfotografować jego ciężarną narzeczoną, Gwyneth Paltrow.

 • Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina. Para była uważana za idealną, dlatego tym bardziej dziwi fakt, że chcą się rozwieść. O rozstaniu powiadomiła sama Gwyneth Paltrow, zamieszczając oświadczenie(...) stanu cywilnego 22 marca. Świadkowały Henryka Krzywonos i Joasia Kurowska. W prezencie ślubnym aktorka podarowała dziennikarce podobno... pakiet zabiegów odmładzających. "Super Express" podał, że...

 • Córka Gwyneth Paltrow ma braciszka

  Gwyneth Paltrow (33 l., "Dowód" ) urodziła drugie dziecko! Tym razem chłopczyka. Moses urodził się podczas ostatniego weekendu (8-9 kwietnia) w zastrzeżonym dla opinii publicznej miejscu. Aktorka i jej mąż - wokalista grupy Coldplay Chris Martin (29 l.) posiadają już prawie dwuletnią córeczkę Apple.

Wideo na temat: gwyneth paltrow i chris martin ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

 • Iron Man 3

  Dwukrotnie nominowany do Oscara, jeden z najpopularniejszych aktorów świata, Robert Downey Jr. ("Avengers", "Holmes" ) powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka w filmie "Iron Man 3". Na ekranie towarzyszą mu Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir"), Guy Pearce ("Memento"), Rebecca Hall ("Vicky Cristina Barcelona") oraz Ben Kingsley ("Książę Persji: Piaski czasu"). Świat Tony'ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W...