• Informacje na temat:

  halina martin

Artykuły na temat: halina martin
 • Halina Mlynkova wściekła na Ewę Farnę! Zapomniała o niej!

  Halina Mlynkova (40 l.) i Ewa Farna (24 l.) znają się od lat, nie tylko z muzycznej sceny. Zawsze darzyły się wzajemną sympatią i szacunkiem. Dlatego też Halina była mocno zdziwiona, że nie została zaproszona na ślub koleżanki!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Halina Mlynkova oschle o ślubie Ewy Farnej! Komentuje brak zaproszenia!

  ...szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach(...) pracował jako menedżer Farnej i mimo, że już ze sobą nie współpracują, to nadal utrzymują kontakty. Brak zaproszenia na ślub i oficjalnych życzeń dla nowożeńców skomentowała w końcu sama Halina...

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Weekend w serialach

  .... Leon przekazuje jednak kolegom, że ofiara w chwili zdarzenia była martwa. "Świat według Kiepskich" odc.509 Halina przypadkiem znajduje w piwnicy starą lalkę. Zabawka przypomina jej o ślubie z Ferdkiem(...) zaprzyjaźnia się z doktor Martin. Chce zdobyć informacje dotyczące Lucyfera.

 • "Dzieje duszy" Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska odczytała w niedzielę, 19 czerwca, w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej fragmenty "Dziejów duszy" Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, w ramach cyklu Verba Sacra - Modlitwy katedr polskich.

 • ...szybko się poprawi i niebawem poczuje się znacznie lepiej. Póki co, będę się nią troskliwie opiekował" - powiedział. Znana tenisistka Martina Navratilova nie posiada się ze szczęścia(...) ze strony rodziców, bo trzeba dziecko cały czas pilnować" - wyznała w "Dzień Dobry TVN". Kilka dni temu Halina Mlynkova (37 l.) przeżyła chwile grozy, gdy dostała wiadomość, że jej narzeczony...

 • Yach Film 2000

  W czwartek, 7 września, rozpoczęła się w Gdańsku dziewiąta edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2000. Do konkursu zgłoszono 140 prac, z których jury podczas obrad nominowało po 6 klipów w 8 kategoriach: reżyseria, scenariusz, zdjęcia, montaż, plastyczna aranżacja przestrzeni, animacja, kreacja aktorska, grand prix. Impreza zakończy się uroczystą galą w sobotę, 9 września, w Teatrze Wybrzeże.

 • Serialowy przewodnik

  ....467 Halina oznajmia, że zmarł znajomy z osiedla, Tadeusz Kopciński. Kiepska i jej mąż czują się zobowiązani, by udać się na pogrzeb. Następnego dnia ku wielkiemu zaskoczeniu spostrzegają przez okno(...) Smithsonian, aby uwiarygodnić wersję, iż jest tam zatrudniona. Na miejscu zaczepia ją szpieg z MI6 Kenneth Martin. Nieświadomy tego, że kobieta jest agentką CIA, proponuje jej pracę dla brytyjskiego...

 • Polański zwycięża w Cannes!

  W niedzielę wieczorem, 26 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 55. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył Roman Polański za film "Pianista". Dwa wyróżnienia otrzymał obraz "Człowiek bez przeszłości" Aki Kaurismäkiego, także wymieniany jako jeden z faworytów festiwalu.