• Informacje na temat:

  halina mlynkova show

Artykuły na temat: halina mlynkova show
 • Halina Mlynkova wściekła na Ewę Farnę! Zapomniała o niej!

  Halina Mlynkova (40 l.) i Ewa Farna (24 l.) znają się od lat, nie tylko z muzycznej sceny. Zawsze darzyły się wzajemną sympatią i szacunkiem. Dlatego też Halina była mocno zdziwiona, że nie została zaproszona na ślub koleżanki!

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • Halina Mlynkova w końcu dała sobie spokój ze śpiewaniem? Otworzyła w Pradze...

  Halinka Mlynkova (40 l.) znalazła nowy sposób na zarabianie pieniędzy. Czy jej muzyczna kariera pójdzie w odstawkę?

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Halina Mlynkova w końcu osiągnęła sukces? I to w Czechach!

  Niedawno Halina mocno zaskoczyła swoich fanów. Wyznała, że od prawie trzech lat życie uprzykrza jej stalker.  "Kilka lat temu zaufałam człowiekowi, który na pozór wydawał się świetnym człowiekiem(...). Nazywa rzeczy po imieniu. – Bezkarne nadużywanie mojego zaufania i stalking w białych rękawiczkach nie ma granic" – twierdzi Młynkova.  W polskim show-biznesie to wcale nie jest odosobniona sprawa...

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Wiemy, jak Halina Mlynkova i Leszek Wronka spędzają Walentynki!

  ..., współprowadząca w muzycznym show "The Voice of Poland". I wiele wskazuje na to, że rocznica naprawdę będzie bardzo udana. Bo, jak mówią znajomi pary, Halina i Leszek oraz ich bliscy mają wspaniały kontakt(...) zapewnia w rozmowie z "Życiem na gorąco" Halina Młynkova, do lata oboje z mężem mają sporo pracy i niełatwo im było wygospodarować choćby najkrótszy czas, by wspólnie świętować swoją pierwszą rocznicę...

 • Halina Mlynkova poprowadzi "The Voice of Poland"

  Halina Mlynkova poprowadzi szóstą edycję "The Voice of Poland" w TVP2. W roli gospodyni programu pojawi się u boku Tomasza Kammela i Maćka Musiała. "The Voice of Poland" w nowej odsłonie powróci na antenę Dwójki już w marcu.

 • Choć na scenie Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) i Halina Mlynkova (39 l.) uśmiechają się do siebie, prawią komplementy i obdarzają przyjacielskimi gestami, tak naprawdę za sobą nie przepadają. Powodem(...) nie dzieje się dobrze pojawiły się pod koniec 2016 r. To wtedy ogłoszono, że prowadzącą kolejnej edycji show "The Voice of Poland" będzie Basia. Pikanterii sprawie dodał fakt, że wcześniej tę funkcję...

 • Edyta Górniak zostaje w "The Voice of Poland"?

  Wydawało się, że sprawa rezygnacji Edyty Górniak z udziału w programie TVP jest już rozstrzygnięta. Jednak jak donosi dwutygodnik "Flesz", Telewizja Polska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.