• Informacje na temat:

  halle berry chłopak

Artykuły na temat: halle berry chłopak
 • Były chłopak Halle Berry pobił jej narzeczonego!

  W hollywoodzkim domu Halle Berry (46 l.) doszło do bójki pomiędzy byłym chłopakiem, Gabrielem Aubry (36 l.), a jej obecnym narzeczonym Olivierem Martinezem (46 l.).

 • Halle Berry wśród rekinów

  17 sierpnia na sklepowych półkach zadebiutowała "Śmiertelna głębia" - nowy obraz "Śmiertelna głębia" to najnowszy film Johna Stockwella, autora kinowych przebojów "Błękitna fala" i "Błękitna głębia". Główne role zagrali zdobywczyni Oscara Halle Berry oraz Olivier Martinez.

 • ...., kiedy to zakończyło się trwające 14 lat toksyczne małżeństwo Tiny z Ikiem Turnerem. Trzecie małżeństwo zawarła Halle Berry. Amerykańska aktorka powiedziała "tak" ukochanemu Olivierowi Martinezowi(...) i Tola. Zabrakło Makarego, syna prezentera z pierwszego małżeństwa (chłopak nie akceptuje związku ojca z szafiarką). "Skromne" przyjęcie weselne odbyło się w Janowcu. To trzeci ślub zarówno...

 • Halle Berry zaprzecza

  Halle Berry (41 l.) zdementowała plotki , jakoby znajdowała się w ciąży.

 • Wiosenne nowości 2011!

  ...to łatwe. Obecnie bowiem w skład zespołu wchodzą najwięksi nieudacznicy oraz... dwie perełki - pełna energii perfekcjonistka Rachel Berry (Lea Michele) i Finn Hudson (Cory Monteith), gwiazda(...) Ferguson), który wraz ze swoim chłopakiem Cameronem (Eric Stonestreet), wychowuje adoptowaną w Wietnamie dziewczynkę. To wszystko tworzy prawdziwie wybuchową mieszankę... "Gra o tron" Premiera...

 • Halle Berry znów w ciąży!

  Halle Berry spodziewa się drugiego dziecka.- poinformował magazyn "America's Life & Style".

 • Halle Berry w "Lackawanna Blues"

  Laureatka Oscara Halle Berry, po zakończeniu prac nad obrazem "Kobieta-kot" , wystąpi w filmie "Lackawanna Blues". Jak podał magazyn Production Weekly , aktorka spotka się na planie m.in. z Rosie Perez ( "Chłopaki mojego życia" ) i Jeffrey'em Wrightem ( "Ali" ).

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Halle Berry uzależniona od butów

  Halle Berry, laureatka Oscara za film "Czekając na wyrok", dołączyła do obsady "Shoe Addicts Anonymous", komedii kręcącej się wokół... butów.

 • Halle Berry w romantycznej komedii

  Halle Berry ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Kod dostępu" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) będzie gwiazdą komedii romantycznej "The Two-Year Mark". Informacje o nowej produkcji z udziałem tegorocznej laureatki Oscara zamieściła witryna E! Online .

Zdjęcia na temat: halle berry chłopak
 • Były chłopak Halle Berry pobił jej narzeczonego!
Wideo na temat: halle berry chłopak
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.