• Informacje na temat:

  halle berry dzieci

Artykuły na temat: halle berry dzieci
 • Halle Berry pokazała się w bikini. Fani zachwyceni!

  Halle Berry (50 l.) może się pochwalić się naprawdę świetną sylwetką!

 • Halle Berry w ciąży?

  Dokoła jest cały czas głośno o kolejnych gwiazdach, rodzących bądź adoptujących kolejne dzieci. Teraz wygląda na to, że do grona tak czy inaczej spodziewających się dziecka, dołączy Halle Berry.

 • Halle Berry pogodziła się z byłym mężem!?

  Wygląda na to, że Halle Berry (49 l.) i Olivier Martinez (50 l.) chcą do siebie wrócić?

 • Halle Berry bliska samobójstwa

  Halle Berry ( "Ktoś całkiem obcy" ) przyznaje się dziś, że po rozstaniu ze swoim mężem, Davidem Justice, była bliska samobójstwa. Aktorka dodaje, że rozmyśliła się w ostatniej chwili.

 • Halle Berry ucieknie od męża!?

  Halle Berry (48 l.) ma już dość niestabilnego zachowania swojego męża Oliviera Martineza (48 l.).

 • Halle Berry kontra paparazzi

  Halle Berry wypowiedziała wojnę natrętnym fotografom, którzy nękają ją i jej córkę Nahlę. Aktorka zamierza też przenieść się do Francji, ojczyzny swojego narzeczonego Oliviera Martineza, gdzie prywatność jest chroniona przez prawo.

 • Halle Berry po trzecim rozwodzie mówi "dość". Nie chce już faceta!

  Choć 50-letnia Halle Berry wciąż zaliczana jest do grona najpiękniejszych kobiet świata, nie chce z nikim się już wiązać. Aktorka resztę życia planuje spędzić w pojedynkę.

 • Halle Berry marzy o macierzyństwie

  Halle Berry (37 l.) była do tej pory dwa razy była zamężna, ale z żadnego z tych związków nie ma dzieci. Zostanie matką jest tym, o czym obecnie amerykańska aktorka marzy najbardziej. Kolejnego zamążpójścia nie ma w planach.

 • Halle Berry do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wreszcie się to zmieniło?

  Przez ostatnie lata próbowała udowodnić innym i sobie, że świetnie radzi sobie sama. Ale już nie musi. Halle Berry (51 l.) jest zakochana! Zdradziła to jednym zdjęciem.

 • Halle Berry dla ofiar przemocy

  Gwiazda Hollywood - Halle Berry - namówiła szefów firmy kosmetycznej Revlon na sfinansowanie remontu schroniska dla ofiar przemocy domowej w Los Angeles. Aktorka jest oddana temu przedsięwzięciu, gdyż, jak tłumaczy, jest to winna swojej matce.

Zdjęcia na temat: halle berry dzieci
Wideo na temat: halle berry dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

Dyskusje na temat: halle berry dzieci
 • Re: "Chirurdzy": Małe szczęście

  , że jej faneberią było dziecko. Zresztą nie ona pierwsza, Halle Berry urodziła sama w wieku 47 lat, Kożuchowska też sporo po 40-tce. Takie mamy czasy, ludzie myślą tylko o sobie, nie zastanawiają się(...)To mało odpowiedzialne, wręcz egoistyczne. Za dziesięć lat ona będzie zbliżała się do sześćdziesiątki i żadne gadanie tego nie zmieni. W tym wieku większość ludzi ma wnuki 10 letnie, a nie dzieci