• Informacje na temat:

  halle berry scena łóżkowa

Artykuły na temat: halle berry scena łóżkowa
 • Najbardziej koszmarne sceny miłosne

  Intymna scena z filmu "Kasyno" (1995) Martina Scorsese, w której wzięli udział posągowa Sharon Stone i niezbyt wysoki Joe Pesci, została ogłoszona najgorszą sekwencją miłosną w historii kina. Drugie miejsce przypadło schadzce Seana Connery i młodszej od niego o 40 lat Catherine Zeta Jones, do której doszło w sensacyjnym obrazie "Osaczeni", zrealizowanym w 1999 roku przez Jona Amiela.

 • Pierce Brosnan: "Śmierć nadejdzie jutro"

  Zakończono zdjęcia do dwudziestej części przygód Jamesa Bonda. Ma w niej być więcej zwrotów akcji niż w jakimkolwiek innym filmie o agencie 007. Odtwórca głównej roli, Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" ), zdradził kilka szczegółów dotyczących obrazu. Praca nad filmem "Śmierć nadejdzie jutro" zakończyła się wizytą w studio Madonny, która w filmie pojawi się w niewielkiej roli.

 • Królowa Hallewood

  Dla ważnych ról znosi ból i bez wahania daje się oszpecać charakteryzatorom. Jej boskie kształty zainspirowały projektantów samochodu - luksusowego sportowego Vipera 2013!

 • Prześladowani przez wielbicieli

  Gdzie przebiega granica dzieląca fana od fanatyka? Gdy ktoś powiesi sobie plakat z idolem nad łóżkiem, nie ma w tym jeszcze nic złego. Ale obsesyjne śledzenie gwiazdy, nękanie jej listami i telefonami, wreszcie napaść fizyczna - to już nie są żarty. Chore uwielbienie może prowadzić do zbrodni.