• Informacje na temat:

  halle berry ubrania

Artykuły na temat: halle berry ubrania
 • ...., kiedy to zakończyło się trwające 14 lat toksyczne małżeństwo Tiny z Ikiem Turnerem. Trzecie małżeństwo zawarła Halle Berry. Amerykańska aktorka powiedziała "tak" ukochanemu Olivierowi Martinezowi...

 • Halle Berry projektuje bieliznę

  Halle Berry, dziewczyna Bonda w "Śmierć nadejdzie jutro" i zdobywczyni Oskara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Czekając na wyrok", zapragnęła sprawdzić się w roli... projektantki seksownej bielizny. Najważniejszą częścią jej kolekcji są staniki i pończochy.

 • Znamy nowych nominowanych do Rockandrollowego Salonu Sław!

  Kto w kwietniu 2015 roku dołączy do najwybitniejszych gwiazd rocka?

 • Halle Berry: Bond w spódnicy

  Halle Berry ( "Kod dostępu" , "Czekając na wyrok" ), która obecnie pracuje na planie dwudziestej opowieści o Jamesie Bondzie, filmie "Die Another Day", stwierdziła, iż jej bohaterka nie jest po prostu dziewczyną agenta 007, ale "kobiecym Jamesem Bondem". Halle Berry w "Die Another Day" gra przeciwniczkę 007 o imieniu Jinx.

 • Wyzwolona Halle Berry

  Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" , "Gothika" ) stwierdziła, że zakładając czarny, obcisły kostium kobiety-kota odkrywała swoją intymną stronę, czuła się wyzwolona. Gwiazda filmu "Kobieta-kot" powiedziała: "Założenie tego kostiumu dawało poczucie siły i wyzwolenia, czułam się sobą. Docierałam do swojej zmysłowości i seksualności".

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Julia Roberts najlepiej ubrana

  Aktorka Julia Roberts została uznana za najlepiej ubraną laureatkę Oscara. Uczestnicy ankiety docenili jej czarną suknię z gali w 2000 roku.

 • Bond 20: Zbyt ostra scena miłosna?

  Lee Tamahori ( "W sieci pająka" ) dołączył do swego najnowszego filmu, dwudziestej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, "Śmierć nadejdzie jutro" , "gorącą" scenę miłosną pomiędzy Piercem Brosnanam i Halle Berry. Jak podał magazyn Vanity Fair , teraz cenzorzy i producenci mają zdecydować, czy ta scena zostanie wycięta, czy też nie.

 • Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  W czwartek (10 kwietnia) w Nowym Jorku odbyła się ceremonia wprowadzenia nowych członków do Rockandrollowego Salonu Sławy. W głównej roli wystąpili żyjący muzycy Nirvany z zaskakującymi gośćmi.

 • Barbie - nowa dziewczyna Bonda

  Firma Mattel postanowiła uczcić czterdziestolecie przygód agenta 007 . Na rynku pojawi się nowa seria lalek w ubraniach przypominających kostiumy bohaterów słynnego cyklu. Sklepowy debiut zabawek zbiegnie się z premierą najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, "Śmierć nadejdzie jutro" .

Wideo na temat: halle berry ubrania
 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...