• Informacje na temat:

  halle berry wiek

Artykuły na temat: halle berry wiek
 • Wiosenne nowości 2011!

  ...to łatwe. Obecnie bowiem w skład zespołu wchodzą najwięksi nieudacznicy oraz... dwie perełki - pełna energii perfekcjonistka Rachel Berry (Lea Michele) i Finn Hudson (Cory Monteith), gwiazda(...) z najbardziej wyczekiwanych premier! Historia, która wydarzyła się zanim na arenach pojawił się Spartakus (Andy Whitfield). Pierwszy wiek przed naszą erą - czas, kiedy krew i głuchy dźwięk łamanych kości...

 • Halle Berry zaręczona!

  Hollywoodzka gwiazda, laureatka Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" Halle Berry i francuski aktor Olivier Martinez potwierdzili swoje zaręczyny. O tym, że para planuje się pobrać plotkowano już w styczniu, teraz jest to pewne.

 • Leciwa Halle Berry

  Halle Berry ( "Gothika" , "Kobieta-kot" ) twierdzi, że starzenie się nie powstrzyma jej przed rozbieraniem się na ekranie i prezentowaniem widzom swych wdzięków. 38-letnia piękność zapewnia, że proces starzenia się nie zmieni jej podejścia do zawodu aktorki.

 • Marzy o kolejnych dzieciach

  Halle Berry marzy o tym, żeby mieć więcej dzieci. 46-letnia aktorka wychowuje już czteroletnią córeczkę, ale chciałaby, by miała ona rodzeństwo.

 • Jessica Simpson: Najlepszy dekolt

  Po serii niepochlebnych informacji na temat Jessiki Simpson (powracające pogłoski o kryzysie jej małżeństwa), amerykańska wokalistka ma wreszcie czym się pochwalić. Jessica zwyciężyła w sondażu na "najlepszy dekolt w Hollywood", dystansując m.in. Salmę Hayek i Carmen Electrę.

 • ShoWest honoruje Nancy Meyers

  Amerykańska reżyserka Nancy Meyers ( "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , "Czego pragną kobiety" ) została uznana za "Reżysera roku 2003" przez organizatorów najważniejszych międzynarodowych targów filmowych ShoWest. Prestiżowe wyróżnienie zostanie wręczone podczas tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 22-25 marca, w Las Vegas.

 • Samochody gwiazdami kina

  Samochody zawsze odgrywały ważną rolę w historii kina. Podczas zbliżającego się lata obejrzymy wiele wyczynów czterokołowych gwiazdorów z filmów "X-MEN 2" , "Matrix Reaktywacja" , "Terminator 3: Bunt maszyn" i "Lara Croft: Tomb Raider 2" . Firmy samochodowe, świadome ogromnego wpływu kina na marketing, coraz chętniej promują swoje nowe dzieła na ekranach.

 • Kto zagrozi Meryl Streep?

  Rozdanie Oscarów już w najbliższą niedzielę. Bukmacherzy, krytycy i miłośnicy kina z napięciem czekają na niedzielny wieczór. Czy w kategorii "najlepsza aktorka" czekają nas jakieś niespodzianki? Czy Viola Davis ("Służące") będzie w stanie zagrozić Meryl Streep ("Żelazna dama") w wyścigu o najbardziej prestiżową nagrodę amerykańskiego przemysłu kinematograficznego?