• Informacje na temat:

  hania poprowadzi

Artykuły na temat: hania poprowadzi
 • Hanna Lis poprowadzi... program kulinarny!

  ...roli żony i matki. Teraz jednak zatęskniła za pracą. Jak dowiedział się magazyn "Party", nie zobaczymy jednak "Lisicy" w żadnym z programów informacyjnych. Od marca poprowadzi... program kulinarny w TVN(...) znajomy Lis. Producenci wiążą z programem wielkie nadzieje - liczą na to, że Hania stanie się polską Nigellą Lawson, słynną kucharką, której programy biją rekordy popularności. Jak myślicie, czy była...

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

 • "M jak miłość": Kurdej-Szatan zagra oszustkę!

  To jest jej czas! Barbara Kurdej-Szatan nie tylko dostała rolę w najchętniej oglądanym serialu w Polsce, występuje w jednym z najbardziej obleganych warszawskich teatrów, teraz ma okazję sprawdzić się w roli konferansjerki. Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu poprowadzi koncert "SuperPremiery".

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Hanna Lis wraca do pracy! To dla niej koniec bezrobocia!

  ...przez pół roku była na bezrobociu. Jak donosi jednak tabloid "Fakt" dziennikarka wraca do pracy! Widocznie była już tak zdesperowana, że postanowiła wrócić do polityki. "Hania już wiosną poprowadzi...

 • "TOPtrendy 2004": Górą Sistars!

  W niedzielę, 27 czerwca, w Sopocie, odbyła się druga część Festiwalu "TOPtrendy", przebiegająca pod hasłem "Trendy". Na scenie Opery Leśnej zaprezentowali się głównie rozpoczynający dopiero kariery wykonawcy. W wyniku głosowania widzów, laureatem została grupa Sistars. Całość poprowadzili Kuba Wojewódzki i Kayah.

 • Kuba Gąsowski wyrósł na przystojniaka. Co dziś robi?

  .... - Hania wychowała go na odpowiedzialnego mężczyznę - mówi. Starszy brat Kuby, Mikołaj (34 l.) - syn Hanny Śleszyńskiej z małżeństwa z aktorem Wojciechem Magnuskim (61 l.) - jest naukowcem. Dziś obaj(...) wkrótce przy stole pojawi się wnuczka lub wnuk. Jeszcze w tym roku bowiem starszy syn Hanny poprowadzi do ołtarza swą ukochaną Olę. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Dzień Kotana: Występy gwiazd

  9 października na Placu Defilad w Warszawie odbędzie się charytatywny koncert "Dzień Kotana - Daj siebie innym". Po raz kolejny spotkają się tam muzycy, którzy chcą upamiętnić postać tragicznie zmarłego w 2002 roku Marka Kotańskiego.

 • Sąsiadka o Hance Lis: „Chodzi w szarym dresie i jest przerażająco smutna”

  ...gwiazdy, m.in. Annę Lucińską, związaną dotąd z TVP, i sprawdzone nazwiska - Roberta Makłowicza.  Najbardziej oczekiwany program w niedalekiej przyszłości poprowadzi zaś Małgosia Rozenek-Majdan wraz(...) internetowym profilu. Sukces był prawie pewny.  - Z taką sojuszniczką Lis przestała bać się wpływów Kingi Rusin, dawnej przyjaciółki i eksżony jej męża w TVN-ie - twierdzi znajoma dziennikarki. Hania...

 • Festiwal TOPtrendy

  W sobotę, 26 czerwca, rozpoczęła się druga edycja Festiwal TOPtrendy, organizowanego w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszym dniu, przebiegającym pod hasłem "Top", na scenie pojawili się polscy wykonawcy, którzy w 2003 roku sprzedali najwięcej płyt. Koncert poprowadził żywiołowo i dowcipnie Cezary Pazura, a INTERIA.PL objęła patronatem internetowym to wydarzenie muzyczne.