• Informacje na temat:

  hania stach top trendy

Artykuły na temat: hania stach top trendy
 • Hania Stach w "Popliście"

  Hania Stach, znana z drugiej edycji "Idola", będzie specjalnym gościem "Poplisty" w Polsacie w niedzielę, 9 maja. W programie pojawi się też młody zespół Diktum. Początek, jak zwykle, o godz. 9.30.

 • Hania Stach spróbuje jeszcze raz

  Hania Stach, bohaterka "Szansy na sukces", finalistka "Idola", powraca z nowym materiałem.

 • Top Trendy 2004: Pojedynek ekspertów

  W ostatnią niedzielę, 11 kwietnia, poznaliśmy wykonawców, którzy mają szansę wystąpić w pierwszej części tegorocznego festiwalu "Top Trendy". 12 ekspertów zgłoszonych przez organizatorów imprezy wytypowało 12 młodych, dobrze zapowiadających się wykonawców. W Operze Leśnej w Sopocie wystąpi jednak tylko sześciu z nich.

 • Festiwal TOPtrendy

  W sobotę, 26 czerwca, rozpoczęła się druga edycja Festiwal TOPtrendy, organizowanego w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszym dniu, przebiegającym pod hasłem "Top", na scenie pojawili się polscy wykonawcy, którzy w 2003 roku sprzedali najwięcej płyt. Koncert poprowadził żywiołowo i dowcipnie Cezary Pazura, a INTERIA.PL objęła patronatem internetowym to wydarzenie muzyczne.

 • Startuje TOPtrendy Festiwal w Sopocie

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 rozpoczyna się w piątek (25 maja) w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Wystąpią na nim artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt oraz młodzi wykonawcy.

 • Kto wygrał Premiery?

  Późno w nocy z piątku na sobotę (15/16 czerwca), zakończył się koncert Premier 44. Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2007. Zwycięzcą została Patrycja Markowska. W międzyczasie telewidzowie i widzowie zobaczyli występ Dody, recital Lady Pank i konkurs Debiuty.