• Informacje na temat:

  hanka i karton

Artykuły na temat: hanka i karton
 • 7 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach!

  ...chce odejść z "M jak miłość".  Hanka Mostowiak była jedną z głównych postaci. Nic więc dziwnego, że jej decyzja nie spotkała się ze zbytnio entuzjastycznym przyjęciem.  Ilona Łepkowska postanowiła(...) kartonów.  Śmierć ulubionej bohaterki poruszyła fanów serialu, co znalazło oddźwięk w mediach i internecie. Jednocześnie te reakcje spowodowały internetową akcję wykorzystującą motyw śmierci bohaterki...

 • Nie utonęła w kartonach

  Maryla Rodowicz "Buty 2", Universal

 • "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia!

 • Jak odejdzie Pieńkowska?

  Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

 • "M jak miłość" wciąż na szczycie. Hitem śmierć Hanki

  ...z filmami fabularnymi, a na trzecim TVN i "W11 - Wydział Śledczy". Najwięcej widzów miał odcinek wyemitowany 7 listopada 2011, w którym to umarła Hanka Mostowiak. To wydarzenie zyskało też duży(...) auta z... tekturowymi kartonami! Kolejne przygody klanu Mostowiaków widzowie zobaczą już we wrześniu.

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Prawie była aktorka z "Barw szczęścia" nie chce podzielić losu Kożuchowskiej!

  Rudowłosa aktorka z "Barw szczęścia" oznajmiła ostatnio, że odchodzi z serialu. „Na żywo” dowiedziało się, jaki los czeka graną przez nią bohaterkę. Skończy jak Hanka Mostowiak w kartonach?

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

 • Nie tak miała zginąć Hanka Mostowiak

  Śmierć Hanki Mostowiak obejrzało 8,4 mln widzów. Serial od dawna nie cieszył się tak dobrą oglądalnością. Sama aktorka nie do końca jest zadowolona z tego, jak umarła w popularnym tasiemcu. "Kpiny ze śmierci Hanki w 'M jak miłość', która dostała wylewu krwi do mózgu po zderzeniu auta ze stertą kartonów, wyprowadziły Gosię z równowagi" - zdradza "Na żywo" jej znajoma. Kożuchowska uśmierciła się...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

Zdjęcia na temat: hanka i karton
Wideo na temat: hanka i karton
 • Śmierć Hanki w kartonach!

  Kultowa scena...

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

Dyskusje na temat: hanka i karton