• Informacje na temat:

  hanka klan

Artykuły na temat: hanka klan
 • "Klan": Wiga cierpi i marzy

  Dorota Kamińska niedawno dołączyła do obsady „Klanu”. Czy jej bohaterka zburzy spokojne dotąd życie Pawła Lubicza? Czy znajdzie w sobie na tyle odwagi, żeby walczyć o swoją pierwszą, wielką miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Klan": Spektakularne odejścia gwiazd, czyli nic tak nie ożywia serialu jak... nieboszczyk

  Na spektakularne zmiany zanosi się w najpopularniejszych polskich serialach. Z obsady "Klanu“ bezpowrotnie już zniknie Agnieszka Kotulanka, a z "M jak miłość" - Paweł Okraska. Ich bohaterowie zostaną uśmierceni! Jeszcze nie wiadomo, co stanie się z Marią Pyrką z "Barw szczęścia" w związku z decyzją Izy Kuny o odejściu z serialu.

 • Dorota Kamińska namiesza w "Klanie"

  Niedawno Dorota Kamińska dołączyła do obsady "Klanu". Czy jej bohaterka zburzy spokojne dotąd życie Pawła Lubicza? Czy znajdzie w sobie na tyle odwagi, żeby walczyć swoją pierwszą, wielką miłość? Tego dowiemy się już wkrótce.

 • Nagrodzona za... śmierć Hanki Mostowiak!

  ...pogodzić z faktem, że Hanka Mostowiak nie żyje... Małgosia, odbierając statuetkę, udowodniła, że ma ogromy dystans do siebie i ogromne poczucie humoru, za co zgromadzeni w warszawskim Klubie Space(...)", Andżelikę Piechowiak, czyli Mirkę Kwiatkowską z "M jak miłość", Edytę Herbuś, czyli Martę Orłowską z "Klanu", Weronikę Rosati, czyli Naomi z hollywoodzkiego serialu "Luck", Magdalenę Waligórską...

 • Zaskakujące oświadczyny

  W popularnych serialach szykują się oświadczyny. Jednak zamiast romantycznych uniesień będą im towarzyszyć interesy, dramatyczne kłótnie i łzy.

 • Bardziej kochaliśmy Hankę?

  Do śmierci Ryszarda doszło w 2235. odcinku "Klanu", w środę, 22 lutego.  Wcześniej kultowy bohater miał zawał serca i trafił do szpitala. Niestety tam dosięgła go śmierć, której - wydawałoby się(...) osób.  Mimo to odcinek "Klanu" nadany 22 lutego był jednym z najchętniej oglądanych programów w TVP 1.

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

 • "M jak miłość" wciąż na szczycie. Hitem śmierć Hanki

  ...z filmami fabularnymi, a na trzecim TVN i "W11 - Wydział Śledczy". Najwięcej widzów miał odcinek wyemitowany 7 listopada 2011, w którym to umarła Hanka Mostowiak. To wydarzenie zyskało też duży(...) auta z... tekturowymi kartonami! Kolejne przygody klanu Mostowiaków widzowie zobaczą już we wrześniu.

 • Co wiosną w Jedynce?

  Nowe polskie seriale i kontynuacje już znanych przebojów, bogata oferta filmów fabularnych i nowa seria filmów dokumentalnych, premiery Teatru Telewizji, propozycje dla miłośników kulinariów, odmienione "Wiadomości" i wiele relacji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń, w tym m.in. z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II - to wszystko znajdzie się tej wiosny w programie TVP1.

Zdjęcia na temat: hanka klan
Wideo na temat: hanka klan
 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

 • Anioły i demony

  Twórcy "Kodu Da Vinci" powracają na ekrany kin z długo oczekiwaną produkcją "Anioły i demony" nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie Toma Hanksa w roli światowej sławy historyka i badacza symboli - profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona.profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona. Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci - najbardziej wpływowej organizacji podziemnej...

Dyskusje na temat: hanka klan