• Informacje na temat:

  hanka kozuchowska

Artykuły na temat: hanka kozuchowska
 • "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  Według doniesień "Super Expressu" serialowa Hanka Mostowiak znów pojawi się w Grabinie! Jako duch? Jako zaginiona siostra bliźniaczka? A może wcale? Znamy prawdę!

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Małgorzata Kożuchowska w długich włosach. Niczym Hanka z "M jak miłość"!

  ...fotografia przywodzi na myśl dawne lata, gdy w Grabinie widywaliśmy jeszcze Hankę... Fanom spodobało się zdjęcie i przywołało wspomnienia. "Dawna Hania", "Hanka Mostowiak", "Hania z M jak miłość" - czytamy...

 • Hanka sławniejsza niż... Kożuchowska

  O tym, że serialowa Hanka Mostowiak nie żyje, wiedzą już chyba wszyscy. Według danych "Press -Service Monitoring Mediów" w dniach 6-8 listopada, postać znana z serialu "M jak miłość" była bardziej medialna niż prawdziwe gwiazdy, w tym nawet... grająca ją Małgorzata Kożuchowska.

 • "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia!

 • Pobita Hanka Mostowiak

  Coraz gorzej układa się w związku Hanki i Marka Mostowiaków. W dodatku kobieta zostaje przypadkowo... znokautowana. Jak potoczą się losy bohaterów serialu "M jak miłość"?

 • 7 lat temu Hanka Mostowiak zginęła w kartonach!

  Aż trudno uwierzyć, że minęło tyle lat, choć mamy wrażenie, jakby to było wczoraj.  Przypomnijmy tylko dla formalności, że po latach gry w serialu Małgorzata Kożuchowska obwieściła producentom, że chce odejść z "M jak miłość".  Hanka Mostowiak była jedną z głównych postaci. Nic więc dziwnego, że jej decyzja nie spotkała się ze zbytnio entuzjastycznym przyjęciem.  Ilona Łepkowska postanowiła...

 • Kożuchowska... sprzątaczką?

  Zaognienie konfliktu w "M jak miłość". Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) pójdzie na wojnę z dyrektorem Nowackim (Michał Lesień).

 • Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Ale zmiana!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) przyzwyczaiła wszystkich do swoich krótkich blond włosów, które stały się jej charakterystyczną cechą. Teraz aktorka postanowiła zmienić swój wygląd.

 • Kłopoty Kożuchowskiej

  Bohaterkę Małgorzaty Kożuchowskiej w serial u "M jak miłość" czekają poważne kłopoty. Hanka Mostowiak oskarżona zostanie o kradzież.

Zdjęcia na temat: hanka kozuchowska
Wideo na temat: hanka kozuchowska
 • Edyta Olszówka o zastępstwie za ciężarną Kożuchowską: Miałam błogosławieństwo Małgosi!

  Edyta Olszówka podczas tournée po Ameryce Północnej zastąpiła w sztuce "Kotka na gorącym blaszanym dachu" Małgorzatę Kożuchowską. Wszystko z powodu sporych zmian w życiu prywatnym serialowej Hanki Mostowiak. Olszówka przyznaje, że początkowo wahała się, czy przyjąć tę propozycję, ale ostatecznie zaryzykowała i nie żałuje! "Miałam błogosławieństwo od Małgosi, a to ważne" - oznajmiła. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Larry Crowne. Uśmiech losu

  Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia - Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy...

 • Kapitan Phillips

  "Kapitan Phillips" to wielowarstwowa opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Znany z rejestrowania na taśmie filmowej przełomowych wydarzeń reżyser Paul Greengrass w charakterystyczny dla siebie sposób okiem kamery śledzi przypominające dreszczowiec wydarzenia, jednocześnie malując złożony portret efektów globalizacji, a wśród nich rosnących przepaści między światem bogatych i biednych. Film...

Dyskusje na temat: hanka kozuchowska
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Co to za bzdury!!!!! Bodo najwspanials y film od nie pamietam kiedy!!!!!! Dzieki niemu zainteresowalam sie zyciem pan po w BODO Dymszy i wielu innych aktorow z tamtych czasow!!!!! Odwiedzilam nawet na Powazkach grob Dymszy!!!!! Serial z Kozuchowska byl beznadziejny. Kupa nacpanycg sfrustrowanych glupkow i Kozuchowska miefzy nimi zalatwiajaca wszystko swoim "urokiem" jak Hanka Mostowiak

 • Re: Hanka sławniejsza niż... Kożuchowska

  no to media pisza bzdury,, msla ze przecietny polak mysli jak umarła fikcja.......ludzie maja bardziej namacalne problemy..a to ze kozuchowska podjela taka a nie inna decyzje to jej sprawa i jej wybor..

 • Re: Śmierć Ryśka nie pójdzie na marne

  żałosne!!!!! aktor rezygnuje z serialu to jest mnóstw innych aktorów na jego miejsce a nie uśmiercanie. tyle młodych aktorów kończy studia taka hanka mostowiak nie była do zastapienia jak ktos oglada serial to chyba nie dlatego ze kozuchowska tam gra, zreszta mroczków tez nikt nie znał i jak sie chlopaki wybiły hahahahahahaha Łukasza dało się zastąpić więc można by to samo zrobić z Hanką.

 • Re: Śmierć Ryśka nie pójdzie na marne

  żałosne!!!!! aktor rezygnuje z serialu to jest mnóstw innych aktorów na jego miejsce a nie uśmiercanie. tyle młodych aktorów kończy studia taka hanka mostowiak nie była do zastapienia jak ktos oglada serial to chyba nie dlatego ze kozuchowska tam gra, zreszta mroczków tez nikt nie znał i jak sie chlopaki wybiły hahahahahahaha

 • Re:

  po wielu przemysleniach stwierdzam tak:gra przecietna,uroda tez ale dobrze wyeksponowana ma jednak swietny gust zarowno co do ubioru,dodatkow oraz fryzury.na poczatu jak grala skromnie byla bardziej wiarygodna a ja sie wylansowala w tej wawie po kryzysie z markiem to juz byla mniej wiarygodna,czesc hanki odeszlo.kozuchowska to kozuchowska a hanka to drugie.chciala to odeszla ona nie decydowala