• Informacje na temat:

  hanna czubaszek

Artykuły na temat: hanna czubaszek
 • Maria Czubaszek żałuje. Czego?

  Na swoim blogu Maria Czubaszek na bieżąco komentuje aferę, jaka rozpętała się po jej kontrowersyjnych wypowiedziach w programie "Uwaga!".

 • Wracają "Kalambury z gwiazdami"

  Telewizja Polsat powraca ze znanym w latach 90. programem "Kalambury z gwiazdami". Show znów poprowadzi Piotr Gąsowski, a w pierwszych odcinkach udział wezmą m.in. Hanna Śleszyńska i Robert Rozmus.

 • Nowy, stary teleturniej

  Tu liczy się dobra zabawa! - mówi Piotr Gąsowski, gospodarz wracającego po latach na antenę programu "Kalambury z gwiazdami", w którym znani i lubiani muszą na podstawie gestów, mimiki i rysunków odgadnąć trudne hasła.

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel i debiutująca Urszula Chincz poprowadzą nowe wydania programu "Pytanie na śniadanie". We wrześniu minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka magazynu.

 • Piotr Gąsowski i "Kalambury z gwiazdami"

  Rywalizacja w gwiazdorskiej obsadzie, w której inwencja, pomysłowość i refleks będą szły w parze z dobrą zabawą - tak nowy program "Kalambury z gwiazdami" reklamuje Polsat. Premierowy odcinek show, który prowadzi Piotr Gąsowski, stacja wyemituje już w najbliższą sobotę, 2 marca, o godz. 9.45.

 • Martyna Wojciechowska najpopularniejszą blogerką

  Martyna Wojciechowska jest najpopularniejszą blogerką w Polsce wynika z badania "Blogerzy w Polsce 2013. Znajomość - wizerunek - znaczenie" przeprowadzonego przez firmę Polskie Badania Internetu wśród internatów w wieku 15-65 lat.

 • Anna German pośmiertnie na szczycie

  Za sprawą sukcesu emitowanego w Telewizji Polskiej serialu "Anna German", albumy zmarłej w 1982 roku wokalistki wciąż cieszą się niesamowitą popularnością.

Wideo na temat: hanna czubaszek
 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...